Aleksandra Żebrowska

i

Autor: AKPA Aleksandra Żebrowska wybiera imię dla dziecka

Ola Żebrowska wybiera imię dla córki. Pomysłowość fanów nie zna granic

2022-06-14 15:38

Ola i Michał Żebrowscy oczekują czwartego dziecka i są w trakcie poszukiwań imienia dla swojego maleństwa. Fani próbują pomóc pisząc swoje propozycje pod ostatnim postem Aleksandry, która poprosiła ich o radę.

Aleksandra Żebrowska jest ulubienicą internautek, które doceniają żonę znanego aktora za niekoloryzowanie swojej codzienności, ale skupieniu się na rzeczywistości takiej jaka jest naprawdę. Wrzuca do sieci zdjęcia bez makijażu, a nawet bez ubrań, pokazując jak wyglądają kobiece "niedoskonałości". Z humorem potrafi komentować otaczający ją świat i z dystansem podchodzi do własnego życia. Na Instagramie widzimy, że nigdy nie opuszcza jej dobry humor, a kolejna ciąża napawa ją wielką radością.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ola Żebrowska jest w czwartej ciąży. Podzieliła się nowiną w zabawny sposób

Aleksandra Żebrowska głowi się nad imieniem dla dziecka. Fani ruszają z pomocą!Konto Aleksandy Żebrowskiej na Instagramie śledzi 266 tysięcy użytkowników. To tam poinformowała wszystkich o swojej kolejnej ciąży. Ola i Michał wychowują trzech wspaniałych chłopców, choć nigdy nie ukrywali, że marzy im się córka. Niedawno jeden z portali poformował, że para spodziewa się kolejnego syna, co nie uszło uwadze Oli i postanowiła skomentować to na swój sposób. "Podobno „tym razem będzie chłopak”, to dajcie jakieś pomysły na imię dla dziewczynki" - To uruchomiło fanów i napisali wiele ciekawych propozycji.

Inflacja to będzie piękne imię dla dziewczynki - zażartował fan.

HELENA! Wszystkie Heleny to fajne chłopaki! - powiedział inny użytkownik.

Telimena - dodał krótko instagramowicz.

Pudelek już na pewno wie, jak będzie miała na imię - czytamy w komentarzach

Ciekawe czy Ola i Michał zdecydują się któreś z powyższych propozycji.

Sonda
Najlepsze imię dla dziecka Oli Żebrowskiej to?
#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 10.06.2022