Ola Szwed wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej! Mamy kilka fotek!

2019-10-13 20:00 DR
Ola Szwed nago
Autor: Ola Szwed/Instagram Ola Szwed nago

Czasy największej popularności Aleksandra Szwed ma już co prawda za sobą, ale jej kariera nie wygasła w stu procentach. Obecnie aktorka jest współprowadzącą jednego z najpopularniejszych programów telewizji Polsat, Ninja Warrior. Tymczasem na swoim Instagramie gwiazda zamieściła fotki z bardzo odważnej sesji zdjęciowej. Odważnej, bo rozbieranej. Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Ola Szwed rozpoczęła karierę jako kilkuletnie dziecko. Wszyscy chyba kojarzymy ją z roli uroczej Elizy w serialu „Rodzina zastępcza”. Na planie tej produkcji młoda aktorka spędziła kilkanaście lat. Po tym jak Polsat zdecydował o zakończeniu produkcji, kariera aktorki nieco przycichła. Obecnie Aleksandrę Szwed możecie oglądać w programie Ninja Warrior. Co prawda nie zmaga się ona z ogromnym torem przeszkód, ale jest jedną z prowadzących show. Biorąc pod uwagę, że program ten jest jednym z najpopularniejszych w telewizji Polsat, można odnieść wrażenie, że kariera Oli Szwed znowu nabiera tempa.

Być może dlatego gwiazda zdecydowała się wziąć udział w bardzo odważnej sesji zdjęciowej. Odważnej, bo rozbieranej. Efektami prac Ola pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. Zobaczcie fotki, które pojawiły się w sieci:

I jak oceniacie Olę Szwed w takiej wersji?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE