Księżna Kate zwolniła swoją asystentkę! Okoliczności rozstania nie były najprzyjemniejsze!

2019-10-13 16:00 DR
Kate Middleton
Autor: DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

Księżna Kate jest bardzo lubiana. Wiele osób uważa ją za osobę ciepłą, lojalną i najzwyczajniej w życiu „ludzką”, co w rodzinie królewskiej nie zawsze jest normą. Niestety, ostatnio na wizerunku Kate pojawiła się rysa. Chodzi o zwolnienie asystentki, z którą księżna współpracowała od wielu lat. Co się stało? Łapcie szczegóły na Hotplota.pl.

Brytyjczycy bardzo lubią księżną Kate. Zdaniem wielu jest ona pierwszą tak otwartą i „ludzką” osobą w rodzinie królewskiej. Niestety, ostatnio na jej wizerunku pojawiła się rysa. Chodzi o zachowanie, które wzbudziło wiele kontrowersji wśród Internautów. Ale od początku. Od wielu lat księżna Kate u swojego boku miała asystentkę, Sophię Agnew. Ta była naprawdę zaufaną osobą. Mimo tego, że wiedziała o wielu rzeczach, które mogłyby być sensacją na skalę światową, nie pisnęła ani słówka. Była po prostu lojalna i oddana swojej szefowej. Ta przez długi czas też doceniała pracę swojej asystentki, ale ostatnio się to zmieniło.

Dziennikarze Daily Mail donoszą, że Sophia Agnew została zwolniona. No ok, zdarza się. Kontrowersje wzbudzają jednak okoliczności, w jakich do tego doszło. A mianowicie Sophia dowiedziała się o utracie pracy tuż po powrocie z miesiąca miodowego. Zdaniem wielu takie zachowanie „szefostwa” jest po prostu ciosem poniżej pasa. A dlaczego asystentka księżnej Kate została zwolniona? Zdaniem dziennikarzy powodem miało być rozdzielenie książęcych rodzin Harry’ego i William’a. Rodziny zamieszkały osobno i rozdzieliły nawet swoje fundacje charytatywne.

Co sądzicie o takim zachowaniu?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE