Ola Kot z nagrodą Debiut Roku JOY Influencer 2019! [ZDJĘCIA]

2019-10-10 8:22 mw
Ola Kot
Autor: Rafał Wróblewski / Eska.pl

Wielki sukces Oli Kot! Prezenterka ESKA TV i uczestniczka 10. edycji Tańca z Gwiazdami zdobyła tytuł Debiutu Roku podczas gali Joy Influencer 2019! Z kim konkurowała Ola Kot? Jak zaprezentowała się na gali rozdania statuetek dla najbardziej wpływowych osobowości polskiej sieci? Zobaczcie szczegóły i zdjęcia z imprezy!

Ola Kot zdobywczynią tytułu Debiut Roku w plebiscycie JOY Influencer 2019!

W środę 9 października wybrano najbardziej wpływowe osobowości polskiej sieci. Kandydaci do zaszczytnych tytułów Influencera Roku 2019 walczyli aż w 10 kategoriach. Jedną z nich był "Debiut Roku".

O nagrodę w tej kategorii starali się Agatycze, K.Opiec, JBanaszewska, Madzia.Official i wspomniana Ola Kot. Dziennikarka ESKA TV i uczestniczka jubileuszowej edycji Tańca z Gwiazdami okazała się bezkonkurencyjna. Serdecznie gratulujemy!

Ola Kot
Autor: Rafał Wróblewski / Eska.pl

KIM JEST OLA KOT?

Oli Kot z pewnością nie trzeba przedstawiać słuchaczom Radia ESKA i widzom ESKA TV. Ale w ostatnim czasie Ola podbija także serca widzów Polsatu, a to dzięki uczestnictwie w jubileuszowej 10. edycji Tańca z Gwiazdami.

Mówi się nawet, że Ola jest jedną z faworytek tej edycji tanecznego show Polsatu! Nic dziwnego - prezenterka ESKA TV z łatwością zaskarbia sobie sympatię widzów. Jest niezwykle pogodna i zawsze uśmiechnięta, a do tego jest także piękną kobietą. Nie bez powodu Ola Kot trafiła do finału konkursu Miss Polski.

Ola Kot skończyła 29 lat i ma 174 centymetrów wzrostu.

>> Taniec z gwiazdami: Ola Kot pokazała zdjęcia z wypadku! Auto jest do kasacji

Zobaczcie zdjęcia Debiutantki Roku JOY Influencer 2019!

NAJNOWSZE