Ola Kot w nowej fryzurze! Fani widzą podobieństwo do Idy Nowakowskiej! [FOTO]

2021-02-21 23:00 RD
Ola Kot
Autor: materiał prasowy

Najczęściej wymienianymi przez fanów cechami Oli Kot są jej piękne blond włosy oraz hollywoodzki uśmiech. Jedna z tych rzeczy w ostatnim czasie nieco się zmieniła. Gwiazda Eska TV postanowiła odwiedzić fryzjera. Teraz internauci porównują ją do Idy Nowakowskiej. Czy te porównania są słuszne? Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Ola Kot jest najpopularniejszą prezenterką muzycznej stacji Eska TV. Wiele osób pytanych o pierwsze skojarzenie z Eską, odpowiada właśnie “Ola Kot”. To świadczy o jej mega popularności. Widać to również w mediach społecznościowych. Tylko na Instagramie ma ona ponad 200 tysięcy obserwujących. Ola kojarzona jest przede wszystkim z pięknymi, długimi blond włosami, a także hollywoodzkim uśmiechem, którego wiele osób jej zazdrości. Ostatnio jednak prezenterka postanowiła nieco zmienić swój wizerunek. 

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Ola wybrała się do fryzjera. Nie przefarbowała co prawda włosów na czarno lub rudo, nie skróciła ich też drastycznie. Pojawiła się za to grzywka, która sprawiła, że - zdaniem wielu internautów - teraz Ola podobna jest do swojej koleżanki po fachu, Idy Nowakowskiej. 

NAJNOWSZE