Ola Jordan pokazała zdjęcie ślubne sprzed 16 lat! Poznalibyście tę 21-letnią pannę młodą?

2019-10-15 14:09 nk
Ola Jordan
Autor: WBF

Ola Jordan i jej mąż, James Jordan, świętowali w weekend 16. rocznicę swojego ślubu. Z tej okazji tancerka i jurorka Tańca z Gwiazdami, która obecnie spodziewa się pierwszego dziecka, pokazała światu zdjęcie ślubne! Na fotce piękna Ola Jordan jest prawie nie do poznania! Zobaczcie, jak wyglądała w wieku 21 lat!

Ola Jordan pojawiła się w polskim Tańcu z Gwiazdami jako nowa jurorka w 8 edycji. Tancerka oceniała także uczestników kolejnej odsłony show. Niestety, pięknej gwiazdy nie oglądamy już w 10. edycji TzG, ale za to powód tego stanu rzeczy jest naprawdę piękny - po wielu latach starań o dziecko Oli udało się zajść wreszcie w ciążę! Celebrytka i jej mąż oczekują właśnie na narodziny maleństwa.

Ola Jordan przed laty

Ola i James Jordanowie są razem od 20 lat. Para wzięła ślub w październiku 2003 roku. Mimo długiego stażu, małżonkowie nie kryją, że są razem bardzo szczęśliwi. 16. rocznicę ślubu tancerka uczciła pięknym wpisem na Instagramie i ślubnym zdjęciem!

Ola zadedykowała mężowi post, w którym wyraża swoje szczęście w związku z nadchodzącymi zmianami.

16 lat temu poślubiłam tego wspaniałego mężczyznę. Nie mogę wyobrazić sobie bez niego życia. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, James! Nie mogę doczekać się zobaczenia cię w nowej roli. Będziesz najbardziej niesamowitym tatusiem ever ❤️

- napisała Ola Jordan na Instagramie, załączając ślubne zdjęcie z mężem.

Poznalibyście ją? Na fotce widzimy piękną młodą dziewczynę. Choć tancerka dziś nie wygląda ani trochę starzej i dalej jest przepiękna, na tym zdjęciu naszym zdaniem jest niemal nie do rozpoznania! A może to kwestia ujęcia?!

NAJNOWSZE