Małgorzata Socha o swoich faworytach w Tańcu z Gwiazdami 2019: "Mam DWIE ukochane pary"!

2019-10-14 13:09 nk
Małgorzata Socha
Autor: WBF

Kto wygra Taniec z Gwiazdami 10? Finał show zbliża się wielkimi krokami, a śledzić go na żywo ma nadzieję Małgorzata Socha, która zasiadła wśród publiczności już podczas ostatniego odcinka. Aktorka zdradziła, komu kibicuje w tanecznej rywalizacji. Okazuje się, że Socha ma aż dwie pary, którym życzy dotarcia do finału!

Wielki finał Tańca z Gwiazdami 2019 zbliża się wielkimi krokami. Dwie najlepsze pary tego sezonu show zmierzą się ze sobą o Kryształową Kulę już 22 listopada. Na razie par w grze pozostało sześć.

Podczas 5. odcinka Tańca z Gwiazdami 10 wśród publiczności znalazła się Małgorzata Socha, która miała okazję śledzić rywalizację na żywo. Okazuje się, że gwiazda ma swoich faworytów!

Kto wygra Taniec z Gwiazdami 2019?

Małgorzata Socha wyjawiła w jednym z wywiadów po 5. odcinku Tańca z Gwiazdami 10, komu najbardziej kibicuje w show.

Okazuje się, że Małgosia jest fanką aż dwóch par, biorących udział w Tańcu z Gwiazdami. Z obiema jest w pewien sposób osobiście związana, ale tak się składa, że obie należą też do faworytów tej edycji programu!

Mam dwie ukochane pary. To Basia Kurdej-Szatan z Jackiem Jeschke i Sandra Kubicka z Adamem Adamonisem. Obie pary są bliskie mojemu sercu. Są fantastyczni, piękni, zdolni i, co najważniejsze, świetnie tańczą. Mam nadzieję, że będę mogła przyjść na finał i im kibicować

- powiedziała Małgorzata Socha w wywiadzie dla Faktu.

Przypomnijmy, że Adam Adamonis grał męża postaci granej przez Sochę w serialu Przyjaciółki, a Basia Kurdej-Szatan przyjaźni się z aktorką prywatnie.

NAJNOWSZE