Celebryci

Ola Ciupa odwołała plany przez powódź. Dodała niepokojące zdjęcia

2024-04-17 10:41

Ola Ciupa, polska modelka i celebrytka, pojawiła się w samym sercu powodzi, która dotknęła kraje Zatoki Perskiej. Mieszkańcy i przyjezdni nie byli przygotowani na takie załamanie pogody. Polska celebrytka dodała niepokojące zdjęcia, które obrazują ogrom tragedii.

W krajach położonych nad Zatoką Perską dochodzi do licznych opadów deszczu, które spowodowały poważne powodzie. Te z kolei przyczyniły się do licznych wypadków, utrudnień i śmierci wielu osób. Mimo że obszar ten jest zazwyczaj suchy i ciepły, ostatnio obserwuje się tam coraz więcej deszczowych anomalii. W wyniku złej pogody i nagłej burzy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w miniony wtorek, pasażerowie dubajskiego portu lotniczego musieli wykazać się cierpliwością. Lotnisko zmuszone było zawiesić ruch lotniczy i odwołać dziesiątki lotów, gdyż pasy startowe zostały zalane. W Omanie, który jest sąsiadem Emiratów, sytuacja była jeszcze bardziej dramatyczna. Od kilku dni utrzymuje się tam bardzo niebezpieczna sytuacja, z powodu której zginęło co najmniej 18 osób, w tym 10 uczniów w wieku 10-15 lat, którzy jechali busem porwanym przez powodziowe wody. Dodatkowo, kilka osób uznano za zaginione.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ola Ciupa ograniczała Kubańczyka? Raper zabrał głos po rozstaniu

Ola Ciupa i Kubańczyk rozstali się?!

Ola Ciupa musiała zakończyć swoją przygodę z Dubajem. Miasto tonie pod wodą

Ola Ciupa to znana z programu ESKA TV prezenterka telewizyjna, a także modelka, która przed laty wystąpiła w klipie Donatana "My Słowianie", który przyniósł jej dużą rozpoznawalność. Obecnie działa w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Na Instagramie jej aktywność śledzi aż 930 tys. osób.

W ostatnim czasie zdecydowała się na podróż do Emiratów Arabskich, popularnym kierunku wśród gwiazd i influencerów. Jednak, niestety, Ola Ciupa trafiła na bardzo niebezpieczne załamanie pogody. Szacuje się, że w ciągu jednego dnia spadło tyle deszczu ile zwykle wynosi średnia suma opadów. Celebrytka musiała odwołać swoje dalsze plany związane ze spotkaniami z przyjaciółmi oraz liczne wyjścia na miasto. Do sieci wrzuciła zdjęcia, na których można zobaczyć, jak obecnie wygląda tonący pod wodą Dubaj.