Ociekająca KRWIĄ Kylie Jenner promuje nowe kosmetyki. Zachęciła Was?

2021-10-07 9:13 AM
Kylie Jenner
Autor: Rex Features/East News

Kylie Jenner wie, że nic się tak nie sprzedaje jak kontrowersje. Dlatego przy okazji promowania najnowszej kolekcji kosmetyków, Kylie zrobiła sporo zamieszania. Uwaga! To dla ludzi o mocnych nerwach!

Kylie Jenner z niesamowitą prędkością rozwija swoje kosmetyczne imperium. Regularne kolekcje nie tylko przyciągają nowych klientów, ale także ciekawią tym, którzy są już z nią od lat.

Celebrytka nie dała się nawet krytyce, która swego czasu mówiła, że produkty od Jennerki niczym nie różnią się od tych, które można dostać w każdej drogerii za znacznie mniejszą kwotę.

Kylie Jenner nie tylko przywiązuję wagę do samych produktów, ale także do reklamy. Oczywiście w roli modelki występuje sama. Do tej pory kontrowersji jeśli chodzi o kwestię reklamowe, było niewiele, jednak tym razem może być inaczej.

Zbliża się Halloween, co dla wielu gwiazd równa się z bardzo intensywnym czasem. Kylie pokazała już kilka domowych dekoracji, a teraz skupia się na Kylie Cosmetics. Celebrytka pod szyldem swojej marki rozpoczęła promowanie najnowszej kolekcji Nightmare on Elm Street, czyli Koszmar z ulicy Wiązów.

Jak na Halloween to nazwa niczego sobie. :D  

Na Instagramie celebrytki pojawił się krótki filmik promujący kolekcję, na którym naga Kylie… ocieka sztuczną krwią.

 czy możesz zgadnąć, z kim współpracowaliśmy w tym roku na Halloween? 👀 ujawnienie kolekcji nadchodzi dzisiaj @kyliecosmetics 🩸🩸

– pisała pod filmikiem.

I jak Wam się podoba pomysł? Trafiony czy jednak trochę niesmaczny? Dajcie znać w naszej sondzie!

Sonda
Jak Wam się podoba mroczny filmik Kylie?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 01.10.2021
NAJNOWSZE