Obama na siłowni: Ewa Chodakowska komentuje "drobne niedociągnięcia w technice"!

2014-06-05 13:04

Barack Obama w Polsce nie tylko uczestniczył w uroczystościach i spotkaniach. Obama na siłowni wywołał niemałą sensację. Jego trening skomentowała Ewa Chodakowska!

Barack Obama w Polsce nie tylko uczestniczył w uroczystościach i spotkaniach. Obama na siłowni wywołał niemałą sensację. Jego trening skomentowała Ewa Chodakowska!

Obama w Polsce NA SIŁOWNI! Obama na siłowni hotelu Mariott HITEM SIECI! Zobacz zdjęcia!

Barack Obama w Polsce znalazł czas na trening. Obama na siłowni hotelu Mariott wywołał spore poruszenie. Zdjęcia z treningu Obamy błyskawicznie trafiły na Facebooka. Na ich podstawie Ewa Chodakowska skomentowała wizytę Obamy na siłowni.

Barack Obama w Polsce! Dwie wpadki Pieńkowskiej: "Zatrzymajcie go sobie" i "Obama wylądował. MGŁA NIESTRASZNA"!


Ewa Chodakowska uważa, że zdjęcia Obamy na siłowni to świetna motywacja dla osób, które chcą zacząć ćwiczyć, ale ciągle twierdzą, że brakuje im czasu.

- "To jest odpowiedz na wymówkę 'nie mam czasu'! Okazuje się, że nawet zapracowany prezydent Obama znajduje czas na trening" -
mówi Ewa Chodakowska w rozmowie z Faktem.

Ewa Chodakowska w BIKINI! Ona bez problemu może prężyć się na plaży :) ZDJĘCIA

- "Jego program jest dobrze ułożony. Pojawiają się elementy kardio, ćwiczenia angażujące duże grupy mięśniowe, dolne i górne partie grzbietu. Jak na mężczyznę przystało Pan Obama koncentruje się na ramionach, barkach, ale nie zapomina też o nogach i pośladkach, angażując je przy moich ulubionych ćwiczeniach 'walking lunges' i 'step up' na skrzynce - ocenia na podstawie zdjęć Ewa Chodakowska.

- "Pan Prezydent doskonale wie co robi, nie jest amatorem. Drobne niedociągnięcia w technice się pojawiają, ale to może być wynikiem zmęczenia lub zbyt dużego obciążenia" - dodaje Ewa Chodakowska - " Myślę, że ten zestaw treningowy pojawia się jako jeden z wielu poprawiając jego wytrzymałość i siłę".

Ewa Chodakowska w Radiu Eska: "Bardzo mi schlebia ten pseudonim"! JAKI? #RannePtaki

Przypomnijmy, że dziś rano Ewa Chodakowska "poprawiała wytrzymałość i siłę" Jankesa w programie Ranne Ptaki na antenie Radia Eska. Ciekawe, czy po treningu z Chodakowską Jankes poczuł się jak prezydent USA... ;)

Konkurs: "Wygraj bilet na Orange Warsaw Festival 2014!"

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE