Nowy chłopak Demi Lovato ma na nią dobry wpływ? "Mają te same wartości"

2019-11-14 14:44 kp
Demi Lovato
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Fani Demi Lovato ze sporym zaskoczeniem przyjęli wiadomość o jej nowym chłopaku. Wokalistka jeszcze niedawno spotykała się z Mike Johnsonem, a tymczasem na jej Instagramie pojawiło się romantyczne zdjęcie z modelem Austinem Wilsonem. Wyczuleni na wszelkie niebezpieczeństwa w życiu gwiazdy internauci nie kryją niepokoju...

Demi Lovato niespodziewanie dla wszystkich pokazała na Instagramie nowego chłopaka Austina Wilsona - i zaczęła się burza. Wytatuowany model z różowymi włosami nie zrobił dobrego wrażenia na fanach wokalistki, którzy natychmiast zaczęli się martwić, czy mężczyzna nie będzie przypadkiem próbował zwrócić Demi w stronę jej niebezpiecznych przyzwyczajeń i nałogów. W komentarzach nie brakuje słów zdziwienia i krytyki wobec wyboru piosenkarki.

O chłopaku piosenkarki wiadomo niewiele - że jest modelem, a jego ojcem jest były skateboarder, George Wilson. Demi Lovato i Austin Wilson mieli wspólnego znajomego - zmarłego niedawno w wyniku przedawkowania Thomasa. Demi z ogromnym smutkiem przekazała w październiku wiadomość o jego śmierci.

>> Demi Lovato straciła przyjaciela! Zmarł z powodu uzależnienia

Demi Lovato i Austin Wilson - dobrana para?

Kontrowersyjny wizerunek Austina Wilsona nie musi jednak oznaczać, że model sprowadzi Demi Lovato na złą drogę. Znajomi gwiazdy zapewniają, że jest wręcz przeciwnie - oboje mają podobne doświadczenia i rozumieją, do czego mogą one prowadzić.

Romans zakręcił im w głowie, są razem od niedawna. On ma podobne doświadczenia do niej i bardzo dobrze rozumie jej problemy. Demi podoba się to, że mają takie same wartości i myślą tak samo o swoim zdrowiu. Jej zdaniem on ma na nią dobry wpływ i roztacza pozytywną aurę.

- czytamy.

Pozostaje więc życzyć im szczęścia!

Wyświetl ten post na Instagramie.
My ❤️... Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)
NAJNOWSZE