Nowej płyty Billie Eilish nie będzie! Finneas rozczarowuje: Najpierw szczepionka na COVID!

2020-09-16 14:49 mm
Brat Billie Eilish, Finneas O'Connell i Claudia Sulewski
Autor: Rex Features/East News

Brat Billie Eilish mocno rozczarował fanów piosenkarki wyznając, że ani on, ani jego siostra nie wydadzą nowej płyty, dopóki świat nie upora się z pandemią koronawirusa! Finneas O'Connell zażartował nawet, że wraz z Billie nazywają jej przyszły album "płytą szczepionkową", ponieważ krążek nie ujrzy światła dziennego, dopóki nie pojawi się szczepionka na COVID-19!

Nie lubimy przekazywać takich wieści, ale ktoś musi. Jeśli czekacie na nową płytę Billie Eilish, musicie uzbroić się w cierpliwość - i to mocno. A jeśli chcecie znać prawdopodobną datę premiery nowego krążka Billie, śledźcie uważnie newsy na temat... postępów prac nad szczepionką na COVID-19.

Brat Billie Eilish nie pozostawia złudzeń: dopóki świat nie upora się z pandemią, ani Finneas, ani jego siostra nie wydadzą nowego albumu.

Jak tłumaczy to Finneas O'Connell?

ESKA XD #001

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

"Szczepionkowa" płyta Billie Eilish

W niedawnym wywiadzie dla australijskiego The Herald Sun Finneas O'Connell rozwiał nadzieje fanów na temat nowej płyty swojej siostry. Brat Billie Eilish studzi emocje i zapowiada, że krążek nie pojawi się, dopóki nie minie pandemia koronawirusa.

Zdecydowanie nie chcemy publikować jej podczas COVID-19. To szczepionkowa płyta! Chcę, żeby był to album, przy którym ludzie mogą tańczyć na ulicach

- powiedział Finneas.

Ale nie traćmy nadziei. Finneas zdradził, że wraz z Billie pracuje aktywnie nad nowym materiałem - zarówno na jej nowy krążek, jak i na własną płytę.

Billie i ja pracujemy pełną parą nad następną płytą. Ja pracuję też nad własnym albumem

- zdradza brat Billie Eilish.

I wiemy już, że nie ściemnia, bo przecież Billie dopiero co zrobiła fanom niespodziankę, zapowiadając nową piosenkę i teledysk!

NAJNOWSZE