Billie Eilish zaprojektowała logo olimpiady w Los Angeles na 2028 rok. Ma talent?

2020-09-03 8:37 mm
Billie Eilish
Autor: B2820/Photoshot/East News

Billie Eilish bez wątpienia ma artystyczną duszę i wielki talent. Poza śpiewaniem 19-letnia gwiazda świetnie radzi sobie m.in. za kamerą, co udowodniła osobiście reżyserując wideo do własnych piosenek. A jak radzi sobie z rysowaniem? Organizatorzy letniej olimpiady w Los Angeles, która odbędzie się w rodzinnym mieście Billie w 2028 roku, postanowili to sprawdzić i zaproponowali piosenkarce stworzenie własnej wersji logo igrzysk. Zobaczcie, jak sobie poradziła!

Do letniej olimpiady w Los Angeles zostało jeszcze mnóstwo czasu, ale organizatorzy już teraz postanowili zadbać o odpowiednią promocję i oprawę wydarzenia. Specjalnie z okazji igrzysk, które odbędą się w LA w 2028 roku, poproszono mieszkające w tym mieście znane gwiazdy o stworzenie własnej wersji logo wydarzenia.

Jedną z zaangażowanych w projekt gwiazd jest największe odkrycie ostatnich lat, czyli pochodząca z Los Angeles Billie Eilish. W 2028 roku piosenkarka będzie zbliżać się dopiero do 28. urodzin. Ponieważ jej kariera dopiero niedawno się rozkręciła, można śmiało zakładać, że za 8 lat Billie wciąż będzie czynną artystką. Kto wie, może wówczas wystąpi na otwarciu olimpiady?

Póki co jednak powierzono jej misję stworzenia logo firmującego największe święto sportu. Jak poradziła sobie z tym zadaniem Billie Eilish

Makijaż inspirowany Billie Eilish

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Billie Eilish zaprojektowała logo olimpiady

Co prawda dziś, z powodu pandemii koronawirusa, organizacja masowych imprez sportowych jest mocno utrudniona, ale - jak powiedział Dwayne Johnson, który właśnie poinformował o zakażeniu koroną - trzeba myśleć pozytywnie :) Do 2028 roku zostało jeszcze mnóstwo czasu i można mieć nadzieję, że letnie igrzyska olimpijskie w Los Angeles odbędą się bez żadnych zakłóceń. 

Choć dziś brzmi to trochę abstrakcyjnie, Billie Eilish będzie wtedy powoli zbliżać się do trzydziestki. Tempo rozwoju jej kariery pozwala sądzić, że w 2028 roku autorka hitu "bad guy" będzie jedną z najważniejszych amerykańskich gwiazd. I właśnie wtedy, podczas otwarcia olimpiady w LA, organizatorzy będą mogli z dumą pokazać zaprojektowane przez nią 8 lat wcześniej logo igrzysk.

Billie Eilish to jedna z pochodzących z Los Angeles gwiazd, którym zaproponowano stworzenie alternatywnej wersji logo olimpiady. Wszystkie te wersje zostały następnie złożone w jedną animację GIF, w której zmienia się litera "A" ze skrótu "LA".

Piosenkarka użyła w swojej grafice czcionki z własnego logo,które możemy znaleźć na jej płytach, ciuchach czy w oficjalnych materiałach. 

Czcionka jest ta sama, jakiej używam do mojego logo. Kto wie, czy będzie to do mnie pasować za osiem lat? Ale nie chodziło mi o to, żeby zadowolić siebie z przeszłości czy przyszłości. Chodziło mi o to, kim jestem dziś

- tłumaczy Billie Eilish.

Zobaczcie, jak poradziła sobie z niełatwym zadaniem stworzenia logo igrzysk olimpijskich.

Jak Wam się podoba jej propozycja?

NAJNOWSZE