North West skończyła 8 lat. Córka Kim Kardashian wyrasta na mega stylową damę!

2021-06-16 14:00 AM
North West
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

North West 15 czerwca skończyła 8 lat. Z tej okazji na Instagramie Kim Kardashian pojawiła się seria zdjęć, na których zarówno North jak i jej mama wyglądają mega stylowo. North wyrasta na naprawdę mega stylową damę!

North West to najstarsze dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa. Mała już wielokrotnie pokazywała swój mocny charakter niejednokrotnie buntując się. Wiele wskazuje na to, że North ma spore zadatki na damę, nie tylko przez wzgląd na jej maniery, ale także na zamiłowanie do pięknych stylizacji.

15 czerwca North West świętowała urodziny. Córka celebrytki i rapera skończyła 8 lat. Z tej okazji na instagramowym profilu jej mamy pojawiło się 9 ich wspólnych fotek. Obie niezwykle stylowe. Fani jednak najbardziej zwrócili uwagę na stylizacje 8-latki. Dopracowane ubrania zachwyciły fanów. North w czarnej sukience z białymi rękawiczkami skradła serca wielu internautów.

Pod postem posypały się nie tylko urodzinowe życzenia, ale także wiele pochwał.

Urodziny mojego pierwszego dziecka. North kończy dziś 8 lat! North któregoś dnia zobaczysz te wszystkie wiadomości dla was w książkach, które dla was tworzę i mam nadzieję, że czujecie miłość, ponieważ wnosicie tyle miłości i radości w nasze życie! Jesteś najbardziej stylową, najbardziej kreatywną osobą, która doskonale wie, czego chce od życia! Nigdy nie spotkałam kogoś takiego jak ty!

– pisała Kim w poście.

Post skomentowało również wiele znanych osób, w tym m.in. Vanessa Bryant czy Emily Ratajkowski.

Prawda, że North West ma zadatki na damę?

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
NAJNOWSZE