Noah Cyrus też walczyła z depresją! „Ból w klatce piersiowej był nie do zniesienia”

2020-09-23 15:00 AM
Noah Cyrus
Autor: Rex Features/East News

Temat depresji jest bardzo powszechny w show biznesie. Sława niesie ze sobą wiele zagrożeń, jednak nie wszyscy potrafią się otworzyć na tyle by móc w stanie o tym opowiedzieć. Ostatnio kwestię tę poruszyła Lady Gaga, która wyznała, że ostatni czas nie był dla niej łaskawy. Teraz w ślad za nią poszła młodsza siostra Miley Cyrus, Noah.

Kilka dni temu na Hotplota.pl pisaliśmy o trudnych miesiącach, jakie ostatnio przeżyła Lady Gaga. Piosenkarka sama przyznała, że zmaga się z problemami psychicznymi i od wielu lat walczy z depresją. Być może to właśnie ona zainspirowała Noah Cyrus, czyli młodszą siostrę Miley Cyrus do podobnej wypowiedzi. Noah ma zaledwie 20 lat a już znana jest nie tylko z tego względu, że łączą ją więzy krwi z Miley Cyrus ale także ze względu na swój sposób bycia. Młoda gwiazda chętnie udziela się na Instagramie, gdzie pokazuje siebie w pełnej okazałości na często bardzo odważnych zdjęciach. Wielu internautów nie ma wątpliwości – Noah to kopia Miley sprzed lat. Nie tylko jest do niej mega podobna z wyglądu ale także z zachowania. Niestety za przyciągającymi uwagę fotkami kryje się prawdziwy dramat. Noah właśnie wyznała, że doskonale wie czym jest depresja…

ESKA XD #002

NOAH CYRUS OPUBLIKOWAŁA WZRUSZAJĄCY POST

W tym roku mijają dwa lata od wydania przez Noah jej debiutanckiego mini albumu o nazwie Good Cry. Teraz młoda artystka wyznała, że praca nad albumem zbiegła się z najtrudniejszym okresem w jej życiu! W poniedziałek na Instagramie młodej Cyrus pojawił się obszerny post w którym Noah wyznała, co działo się u niej dwa lata temu. Trzeba przyznać, że kolorowo nie miała…

Moja pierwsza epka Good Cry ukazała się 2 lata temu. Czas leci. Od tamtego czasu dużo przeszłam. Wydanie tej epki i wyruszenie w trasę koncertową w jednym z najbardziej depresyjnych okresów w moim życiu było bardzo trudne. Ból w klatce piersiowej był nie do zniesienia. Mając 18 lat nie sądziłam, że dożyje 20 urodzin, a wkrótce będę miała 21 lat. Wydawało mi się to niemożliwe. Byłam taka smutna. Tak bolało. Byłam przestraszona. Dziękuję wszystkim, którzy byli przy nie przez cały mój postęp i czasy w których czułam się, jakbym się cofała. Jeśli chodzi o zdrowie psychiczne, każdy dzień jest pracą i osobistą walką. Nie każdy dzień będzie piekłem i nie każdy dzień będzie doskonały. Wciąż się tego uczę. Dziękuję Cyrus za cierpliwość i za zrozumienie, jak trudne było publiczne dorastanie. Przez te 2 lata miałam wiele wzlotów i upadków, ale moi przyjaciele, rodzina i fani utrzymywali mnie przy zdrowych zmysłach.

 – brzmiał fragment wpisu.

W dalszym fragmencie wypowiedzi, Noah wspominała jak wiele dla niej znaczy debiutancki album i że dzięki muzyce nauczyła się wiele rzeczy o samej sobie.

Ps. Wiedzieliście, że Noah mierzyła się z tak poważnymi problemami?

Wyświetl ten post na Instagramie.
my first ep ‘Good Cry’ came out 2 years ago today. time flies. i’ve been through so much since then. putting this ep out and going on tour during one of the most depressive times in my life was so hard. every day felt like lifting 100lb weights just to get out of bed. the ache in my chest from the pain felt unbearable.. at 18 i didn’t think i was going to be here for a 20th birthday soon to be 21. they felt 1000 years away. it seems impossible... i was so sad. so hurt. and so scared. thank you to everyone that’s been by my side during all of my progression and the times where it felt like i was regressing. every day is work when it comes to your mental health and personal battles. not every day is going to be hell and not every day is going to be perfect. i’m still figuring that out. thank you Cyrens for being patient... (I STILL AINT PUT OUT NC-17) thank you for understanding how growing up so publicly was hard on me.. thank you for your support and continuing to grow with me. these 2 years have had many ups and downs but my friends, family, and fans are what kept me (somewhat) sane lol. this ep means so much to me and always will.. i always have written nothing but the truth and this ep was exactly that. i still stand with needing a good fuckin cry every once in awhile. i know that pain is something we HAVE to feel and experience. i owe this album so much. it tought me so much about myself... and looking back at myself then to sho i am now i just want to run back in time and give that Noah a huge ass hug.. as she was breaking ever so slowly. i’m so happy that i was able to create something that everyone relates to... i turned the pain into something beautiful that others can sing, cry, or smile to and nothing makes me feel more purposeful than that. i love you all thank you so much for everything 🤍🥺 Post udostępniony przez noah (@noahcyrus)
NAJNOWSZE