Zamyślona Miley Cyrus za kółkiem ekologicznej Tesli. Jest bez makijażu? [ZDJĘCIA]

2020-09-21 14:20 mm

U Miley Cyrus znów sporo się ostatnio dzieje i chyba widać to nawet po skupieniu na jej twarzy. W sieci pojawiły się niecodzienne zdjęcia gwiazdy - tym razem nie ze ścianki ani sprzed siłowni, a z autostrady. Paparazzi uwiecznili piosenkarkę podczas jazdy ekologiczną Teslą. Miley Cyrus wyglądała na bardzo zamyśloną... Jak sądzicie - o czym tak duma?

Miley Cyrus narobiła niedawno sporo zamieszania publikując w sieci nagie zdjęcia. Fotki gwiazdy pozującej w dość wyzywający sposób w "stroju Ewy" wywołały gorącą dyskusję na Twitterze. Jedni chwalili artystkę za odważne zdjęcia, a inni oskarżali o sianie zgorszenia wśród nastoletnich fanów. Czyli nic nowego xD

Tymczasem do internetu trafiły kolejne zdjęcia piosenkarki. Tym razem absolutnie nie wymagające cenzury. Miley Cyrus została uwieczniona podczas przejażdżki ekologicznym autem. Artystka została sfotografowana na jednej z kalifornijskich autostrad.

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Miley Cyrus bez makijażu?

Nowe fotki Miley Cyrus to jedne z bardzo rzadkich ujęć uwieczniających artystkę w chwili, w której ta nie zdaje sobie sprawy, że jest fotografowana. Bez pozowania, bez wydziwiania... i prawdopodobnie bez makijażu. W każdym razie mocnego.

Miley z pewnością u wielu osób zapunktuje tym, że na przejażdżkę wybrała się autem elektrycznym, czyli artystka stawia na eko transport.

My zwrócilibyśmy uwagę na jeszcze jeden drobiazg: Miley Cyrus jedzie Teslą, która wyposażona jest w funkcję autonomicznej jazdy, a mimo to kieruje autem samodzielnie. Czyżby nie ufała tzw. autopilotowi Elona Muska? :)

NAJNOWSZE