Noah Cyrus prawie nago na gali CMT? To kostium, ale bardzo w stylu Miley! [WIDEO]

2020-10-22 9:25 mm
Noah Cyrus na gali CMT Music Awards 2020
Autor: twitter.com / CMT

Noah Cyrus zaszokowała widzów gali CMT Music Awards 2020 pojawiając się na scenie w cielistym i bardzo obcisłym kostiumie, który sprawiał wrażenie, jakby młodsza siostra Miley Cyrus wystąpiła prawie nago. Strój Noah Cyrus wywołał po gali wielkie poruszenie, ale w końcu Noah nigdy nie ukrywała, że chce szokować jeszcze bardziej, niż kiedyś robiła to jej starsza siostra. Udało się?

Środowy wieczór w amerykańskim show biznesie należał bez dwóch zdań do młodszej siostry Miley Cyrus. Noah Cyrus pojawiła się na scenie emitowanej 21 października gali CMT Awards. Dwudziestoletnia gwiazda zaszokowała widzów bardzo odważnym strojem. Kreacją nie powstydziłaby się z pewnością starsza siostra Noah

Kiedy na scenie gali CMT pojawili się Jimmie Allen i towarzysząca mu Noah Cyrus, w internecie zawrzało. Na Twitterze natychmiast rozpętała się burza - niektórzy widzowie w pierwszych sekundach występu młodej gwiazdy pomyśleli, że Noah Cyrus wyszła na scenę prawie nago! 

W rzeczywistości młodsza siostra Miley Cyrus miała na sobie bardzo obcisły kostium w cielistym kolorze, na który założyła ekstremalnie skromne i ażurowe bikini. 

Lady Gaga topless | ESKA XD - Hotplota #5

Noah Cyrus szokuje bardziej niż Miley?

Noah Cyrus i Jimmie Allen wykonali na scenie CMT Awards piosenkę "This Is Us". Był to pierwszy występ z tym utworem na żywo. I od razu przedarł się na czołówki niemal wszystkich amerykańskich serwisów muzycznych i plotkarskich.

Tyle, że w większości nie dzięki wpadającej w ucho nucie, ale bardzo odważnej kreacji dwudziestoletniej Noah.

Strój młodszej siostry Miley Cyrus w dalekich ujęciach sprawiał wrażenie, jakby artystka wyszła na scenę niemal nago - na jednym z serwisów do zdjęcia Noah Cyrus dodano nawet pasek zakrywający intymne części ciała młodej piosenkarki.

Tak naprawdę był to jednak tylko (?) kostium.

Jedno jest pewne: dobierając kreację Noah Cyrus na 100% czerpała pełną garścią ze scenicznych wyczynów swojej starszej siostry...

Zobaczcie sami!

20-letnia Noah Cyrus powiedziała niedawno swojej starszej siostrze, że "ten rok będzie należał do nich". Jak widać, stara się, jak tylko może, żeby tak się stało. 

Oczywiście łatwo skrytykować Noah za "kopiowanie Miley" i próbę przedarcia się na szczyt przez odkrywanie ciała. Ale można też próbować zrozumieć, dlaczego dwudziestolatka przyjmuje taki właśnie wizerunek.

Noah Cyrus sama opowiedziała niedawno w bardzo szczerych słowach o tym, jak trudno było jej dorastać w cieniu kogoś tak słynnego, jak Miley. W maju tego roku Noah zdobyła się na otwarte wyznanie podczas sesji live na Instagramie:

>> Noah Cyrus o dorastaniu w cieniu Miley: “Moja siostra promieniem słońca, ja chmurą deszczu”

NAJNOWSZE