Miley Cyrus nagrywa płytę z coverami zespołu Metallica! Nie za ostro?

2020-10-21 14:09 kp
Miley Cyrus
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Miley Cyrus to ostatnio kobieta o stu twarzach! Piosenkarka od tygodni zaskakuje kolejnymi wcieleniami i bawi się, wykonując covery największych hitów. I gdy już myśleliśmy po coverze Heart of Glass, że Miley została nową królową disco, przyszedł czas na coś znacznie mocniejszego... wyobrażacie ją sobie w numerach zespołu Metallica?!

Trudno nie zauważyć, że rozstanie z Cody Simpsonem dało Miley Cyrus niezwykłą energię twórczą. Gwiazda rzuciła się w wir pracy i nimi pandemii regularnie daje fanom nowe nagrania. Ostatnio jej "konikiem" są covery wielkich przebojów - Miley daje im swój własny charakter i przede wszystkim, świetnie się przy tym bawi.

I tak mogliśmy oglądać niedawno Miley Cyrus jako królową disco w świetnym coverze Heart of Glass, a później jako rockmenkę z krwi i kości w jej wersji Zombie The Cranberries. Miley za każdym razem zadziwia nie tylko swoimi możliwościami wokalnymi, ale i stylizacjami. Naprawdę wygląda genialnie!

Wyświetl ten post na Instagramie.
VOTE 💜 VOTE 💜 VOTE 💜 VOTE 💜 Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Jeśli jednak wierzyć jej słowom, przed Miley Cyrus naprawdę poważne wyzwanie. Gwiazda ma w planach wcielenie się w samego Jamesa Hetfielda! Metallica w jej wykonaniu? To brzmi obłędnie!

Miley Cyrus nagrywa hity zespołu Metallica

W ostatniej rozmowie z magazynem Interview Miley Cyrus zdradziła, że dalej planuje nagrywać covery. Co robi teraz? "Pracuję nad płytą z coverami Metalliki" - powiedziała.

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy dalej pracować nad naszą sztuką podczas tego wszystkiego… Na początku wydawało się to mało inspirujące, a teraz jestem całkowicie do tego zapalona.

- powiedziała.

ESKA XD #006

Nagranie coverów piosenek Jamesa Herfielda i jego kolegów może okazać się jednym z największych wyzwań w jej karierze! Myślicie, że sobie poradzi? To, że ma kawał głosu, udowodniła już wiele razy...

NAJNOWSZE