Noah Cyrus przeprasza! Broniąc Harry'ego Stylesa użyła rasistowskich obelg

2020-12-04 18:03 es
Noah Cyrus
Autor: Rex Features/East News

Okładkowa sesja Harry'ego Stylesa w Vogue wywołała ogromne emocje. Środowiska konserwatywne błagają o przywrócenie "męskich mężczyzn". Jednak i sympatycy jego stylizacji dali się ponieść emocją. Noah Cyrus w obronie Harry'ego Stylesa użyła niedopuszczalnych słów!

Dawno żadna okładka nie wzbudziła tylu emocji, co ostatni numer akermańskiego Vogue'a. Tam Harry Styles zapozował jako pierwszy mężczyzna solo w historii magazynu. Jednak nie to wywołało taką dyskusję. Muzyk miał na sobie sukienkę!

Ta stylizacja była szeroko komentowana, nawet przez polityków. Konserwatywna działaczka Candace Owens napisała na Twitterze:

Lanberry, Sadowska, Zawiałow | ESKA XD- CDROOM #10

Nie ma społeczeństwa, które mogłoby przetrwać bez silnych mężczyzn. Wschód to wie. Na Zachodzie ciągła feminizacja naszych mężczyzn w tym samym czasie, w którym uczy się nasze dzieci marksizmu, nie jest przypadkiem. To bezpośredni atak. Przywróć męskich mężczyzn.

Te słowa nie spodobały się wielu osobom. Wśród obrońców Harry'ego Stylesa jest młodsza siostra Miley Cyrus. Niestety Noah Cyrus dała się ponieść emocjom i użyła niedopuszczalnych słów...

Noah Cyrus rasistowską obelgą broni Harry'ego Stylesa

Komentarz Candace Owens o przywracaniu męskich mężczyzn odbił się szerokim echem. Na swoim instastories odniosła się do niego Noah Cyrus. Młodsza siostra Miley Cyrus użyła niedopuszczalnych słów!

Według Urban Dictionary, "nappy ass hoe" to określenie używane jako obelga o podłożu rasistowskim. Nawiązuje do tekstury włosów osób pochodzenia afrykańskiego, w tym Afroamerykanów. Noah Cyrus użyła go w obronie Harry'ego Stylesa, ale tylko pogorszyła sprawę!

Nawet Miley Cyrus została wezwana na interwencję!

Który z oświeconych liberałów zechce mi wytłumaczyć, jak @noahcyrus nazywająca mnie „nappy ass hoe” nie jest rasistką? Zamieniam się w słuch. @MileyCyrus zajmij się siostrą!

Napisała Candace Owens.

Na instastories Noah Cyrus pojawiły się przeprosiny.

Jestem przerażona, że użyłam terminu bez znajomości kontekstu i historii, ale teraz już wiem, jestem przerażona i naprawdę przepraszam. Nigdy więcej go nie użyję. Dziękuję za edukację. W żaden sposób nie chciałam nikogo urazić. Tak mi przykro.

Myślcie, że Noah Cyrus przeprasza szczerze?

NAJNOWSZE