The Voice Kids 7

i

Autor: Screen/YouTube/@TheVoiceKidsPoland The Voice Kids 7 - Nikodem Pajączek oczarował trenerów i publiczność

Talent show

Nikodem z "The Voice Kids 7" faworytem do finału. Publiczność oszalała na jego punkcie

2024-03-03 12:04

Wśród młodych talentów, które zawładnęły sceną 7. edycji "The Voice Kids", jeden chłopak wyróżnia się szczególnie. Nikodem Pajączek podbił serca publiczności swoim wyjątkowym głosem i charyzmą sceniczną. Cleo odwróciła się po pierwszych dźwiękach, a Tomson i Baron nie mogli uwierzyć, że 13-latek dysponuje tak dojrzałym wokalem. W sieci z kolei nie zabrakło wielu pozytywnych komentarzy na temat młodego artysty. Niektórzy typują go na zwycięzcę tej edycji.

Program "The Voice Kids" od lat przyciąga uwagę widzów, dzięki niesamowicie utalentowanym dzieciakom, które poprzez swoje występy dostarczają publiczności całą paletę emocji. W 7. edycji talent show ich występy oceniają znane postacie ze świata muzyki: Natasza Urbańska, Cleo oraz Tomson i Baron z grupy Afromental.W drugim tygodniu programu doszło do wyjątkowej sytuacji. Trenerzy toczyli prawdziwą walkę o jednego z uczestników, który oczarował się swoim muzycznym warsztatem. To Nikodem Pajączek, który wykonał utwór "Daylight" Davida Kushnera.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: The Voice Kids 7 - powtórki. Kiedy oglądać program? Gdzie odcinki online?

Marcin Maciejczak skończył 18 lat. Doprowadził do łez Chylińską i wygrał "The Voice Kids". Teraz chce na Eurowizję!

Nikodem Pajączek zachwycił barwą głosu i dojrzałością sceniczną

Kiedy Nikodem wszedł na scenę i rozpoczął swój występ, już po kilku sekundach Cleo, zachwycona pierwszymi dźwiękami, odwróciła swój fotel. Niedługo później zrobili to Tomson i Baron oraz Natasza Urbańska, którzy zdecydowali, że chcą mieć 13-latka w swojej drużynie.

Nikodem fenomenalnie wykonał numer "Daylight" David Kushnera, wykazując się niezwykłą techniką wokalną, jak również dojrzałością artystyczną. Wykon Nikodema poruszył nie tylko trenerów, ale także publiczność zgromadzoną w studio. Po jego występie, młody artysta dostał owacje na stojąco. Na prośbę jurorów, Nikodem zaprezentował drugi utwór, "Purple Rain" Prince'a, co tylko potwierdziło jego wszechstronność i niezwykły potencjał. Tak spektakularny występ oznaczał tylko jedno - zaciętą walkę o uczestnika. Po przemówieniach trenerów i wielu przekonujących argumentach, chłopak wybrał drużynę Tomsona i Barona.

Internauci życzą Nikodemowi Pajączkowi finału "The Voice Kids"

Po występie Nikodema Pajączka, w sieci zawrzało. W mediach społecznościowych pojawiła się masa pozytywnych komentarzy. 13-letni wokalista i jego bliscy mogą być z niego dumni. Występ chłopaka wywołał naprawdę spore zamieszanie. Tak internauci piszą o występie Nikodema: Faworyt do wygranej / Mamy kandydata na zwycięzcę / Był najlepszy z dzisiejszego odcinka / Nie no chłopak ma niesamowity talent, charyzmatyczny, przystojny, wrażliwy, zdolny. Niesamowity!!! / Wyczuwam tutaj finał / On wygra - czytamy na Instagramie programu.