Nieżyjący Mac Miller został nominowany do Grammy. Jednak jego rodzina kibicuje...

2019-01-21 9:51
Mac Miller
Autor: screen youtube.com/channel/UC3SEvBYhullC-aaEmbEQflg screen youtube.com

W grudniu Mac Miller dostał pośmiertną nominację do nagrody Grammy. Jednak jego rodzina trzyma kciuki za innego artystę. Kogo?

Chociaż Mac Miller zmarł we wrześniu 2018 roku, to jego kariera wciąż trwa. W grudniu rodzina zmarłego rapera otrzymała wiadomość. Mac Miller został nominowany do nagrody Grammy w kategorii najlepszy album rapowy.

Doceniony został jego ostatni krążek, Swimming. Piąty album muzyczny Mac Millera został doceniony zarówno przez krytyków, jak i przez fanów.

>> Ariana Grande wciąż tęskni za Mac Millerem. W dniu jego urodzin nie wytrzymała

Rodzina zmarłego rapera ma nadzieję, że to właśnie Mac Miller dostanie Grammy. Jednak gdyby został niedoceniony, to trzymają też kciuki za kogoś innego...

Rodzina Mac Millera kibicuje Cardi B

Nominację do Grammy w kategorii najlepszy album rapowy otrzymała też Cardi B. Jeśli nie wygra Mac Miller i Swimming to zdaniem rodziny rapera właśnie ona powinna otrzymać złoty gramofon.

>> Cardi B weźmie ze sobą Offseta na rozdanie Grammy? Raper nie marzy o niczym innym

Cardi B została nominowana w kilku kategoriach. Jej krążek Invasion of Privacy zapewnił nominację w kategoriach: płyta roku i najlepszy album rapowy. Za I Like It Cardi B nominowano do nagrania roku, a najlepsze wykonanie rap to kawałek Be Careful.

Za kogo trzymacie kciuki?

NAJNOWSZE