Niebieski Kanye West śmieje się do telefonu. Czyżby sukces w wojnie z wytwórnią?

2020-09-18 18:03 es
Kanye West
Autor: RAAK, STFN/Backgrid/East News Uśmiechnięty Kanye West rozmawia przez telefon

W ostatnich dniach Kanye West znowu aktywował się na twitterze. Mąż Kim Kardashian wypowiedział wojnę wytwórni. Jego zdaniem został z nią związany nieuczciwym kontraktem. Ma po swojej stronie Boga i zamierza walczyć w imieniu wszystkich artystów o prawa do utworów. Przyłapany przez paparazzich Kanye West wyglądał na zadowolonego. Coś się udało?

W ostatnich dniach Kanye West znowu został gwiazdą twittera. Mąż Kim Kardashian aktywował się i rozpoczął wojnę z wytwórnią płytową. Zdaniem rapera wielkie wytwórnie zawierają z artystami nieuczciwe umowy. Muzycy nie mają praw do własnej muzyki i są przez to finansowo poszkodowani. Kanye West zamierza z ty skończyć. Wierzy, że ma wsparcie Boga, który ukarze wszystkich za nieuczciwe umowy z artystami.

Hotplota.pl: Dlaczego Kim Kardashian zniknęła z Instagrama i co w nocy jedzą Bieberowie?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zadowolony z rozmowy Kanye West

Będąc w Wyoming, Kanye West bardzo ceni sobie prywatność. Raper otoczył swoją posiadłość murem tak wielkim, że sam Donald Trump by się go nie powstydził. Jednak podczas pobytu w Calabasas paparazzi dobrze wiedzą, gdzie znaleźć rapera.

Kanye West został przyłapany, wychodząc z Yeezy Christian Academy. Raper śmiał się do telefonu, jeszcze po skończeniu rozmowy. Myślicie, że udało mu się zerwać kontrakt z wytwórnią?

Zobacz też:

NAJNOWSZE