Skilyr Hicks - uczestniczka amerykańskiego Mam Talent nie żyje

i

Autor: youtube.com / America Got Talent

Nie żyje 23-letnia uczestniczka "Mam talent". Jej śpiew zachwycał jurorów

2021-12-08 13:13

Smutne wiadomości zza oceanu. Nie żyje uczestniczka amerykańskiej wersji programu "Mam talent". Skilyr Hicks zmarła w wieku zaledwie 23 lat.

Przyczyny śmierci dziewczyny wciąż nie są znane. Wiadomo jedynie, że Skilyr Hicks odeszła w poniedziałek 6 grudnia. O śmierci młodej wokalistki poinformował amerykański serwis TMZ. 

Z ustaleń dziennikarzy wynika, że Skilyr borykała się z problemami psychicznymi. Matka dziewczyny potwierdziła, że jej córka cierpiała na depresję i miała problemy z używkami. Nie wiadomo jednak, czy kłopoty ze zdrowiem psychicznym przyczyniły się do śmierci dziewczyny.

Uczestniczka "Mam talent" zachwyciła jurorów

Skilyr Hicks oczarowała jury 8. sezonu programu "America's Got Talent". Miała wówczas zaledwie 14 lat. Podczas występu dziewczyna wyznała, że śpiewa od dziecka, ale grą na gitarze zaczęła zajmować się dopiero po śmierci swojego taty. To właśnie wtedy napisała swoją pierwszą piosenkę. 

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 03.12.2021

Program America's Got Talent nadawany jest od 2006 roku według formatu wymyślonego przez Simona Cowella. W 2021 roku w Stanach Zjednoczonych widzowie śledzili już 16. sezon show.