Nie tylko Kelly Clarkson ma dobry kontakt z ex! Jakie jeszcze gwiazdy kumplują się z byłymi?

2020-06-28 18:00 es
Kelly Clarkson z mężem
Autor: Everett Collection/East News

Niedawno Kelly Clarkson złożyła papiery rozwodowe. Małżeństwo piosenkarki najwyraźniej nie przetrwało trudnej próby, jaką była izolacja. Mimo to gwiazda pozostaje w dobrych kontaktach z byłym mężem. To w świecie gwiazd rzadkość, ale nie rzecz niemożliwa. Jakie jeszcze sławy kumplują się po zerwaniu?

Rozstania to nic fajnego. Traci się bliską osobę, zawsze ktoś cierpi no i jeszcze ta niezręczność później. Przypadkowe spotkania to nie lada wyzwanie. Przywitać się, czy nie? Wkurzyć, że ma już kogoś nowego? Same niewiadome!

W świecie gwiazd wcale nie jest łatwiej. Do tych wszystkich trudnych uczuć trzeba przecież dodać jeszcze wścibskich ludzi, którzy snują własne teorie na temat zerwania.

Utrzymywanie dobrych stosunków z byłym partnerem nie jest proste, ale nie jest też niemożliwe. Oto kilka gwiazd, które kumplują się mimo rozstania.

Kelly Clarkson i Brandon Blackstock

Po kwarantannie dowiedzieliśmy się, że ich małżeństwo nie przetrwało izolacji. Kelly Clarkson złożyła papiery rozwodowe. Mimo to para stara się dobrze ze sobą żyć. Podczas odbierania nagrody za swój talk show podziękowała serdecznie właśnie swojemu ex.

Kourtney Kardashian i Scott Disick

Chociaż nie są razem od lat, są w stałym kontakcie. Trójka dzieci to nie jedyne co ich łączy. Para wspólnie prowadzi interesy oraz występuje w Keeping Up With The Kardashians.

Kaley Cuoco i Johnny Galecki

Wszyscy fani The Big Bang Theory wiedzą, że Kaley Cuoco i Johnny Galecki byli parą na planie i poza nim. Kiedy para się rozstała, wykazali się najwyższym profesjonalizmem podczas dalszej pracy razem. Aktor mówił, że "ona nie jest moją ex, jest częścią mojego życia".

Blake Lively i Penn Badgley

Stworzyli parę podczas pracy nad serialem Plotkara. Jednak o ich zdolnościach aktorskich świadczył fakt, jak zachowywali się po wyłączeniu kamer. Nikt z ekipy nie zauważył, kiedy w 2010 roku zerwali.

Gwyneth Paltrow i Chris Martin

Podobnie, jak wyżej - ich przyjaźń scementowały dzieciaki. Oboje ruszyli dalej po rozpadzie małżeństwa i stworzyli nowoczesną rodzinę.

Ben Affleck i Jennifer Garner

Od dawna nie są już razem, ale wciąż mogą liczyć na swoje wsparci. Nie tak dawno temu to właśnie Jennifer Garner odwoziła Bena Afflecka na odwyk...

Lady Gaga i Taylor Kinney

Chociaż od ich rozstania minęło mnóstwo czasu, to wciąż pozostają w kontakcie. Podczas wielu wywiadów Lady Gaga wypowiadała się o Kinney'u z szacunkiem i sympatią.

NAJNOWSZE