Ariana Grande na Instagramie

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Ariana Grande pochwaliła się nogami. Co za figura!

2021-12-20 10:27

Ariana Grande nie przestaje wpędzać w kompleksy wszystkich tych, którzy marzą o szczupłej figurze. Gwiazda opublikowała właśnie kolejne zdjęcia, na których zachwyca kształtami. Tym razem Ari pochwaliła się nogami. Wygląda naprawdę hot!

Ariana Grande to jedna z niższych gwiazd z czołówki amerykańskiego szołbizu. Według różnych doniesień piosenkarka mierzy od 152 do 160 cm. I pewnie właśnie z tego powodu często widujemy ją w budach z wysokim obcasem. Przy tym wzroście kolejne 5 cm robi przecież dużą różnicę. A jeśli do tego dodamy odpowiednią pozycję przy zdjęciu, to może się okazać, że ta niewielkiego wzrostu artystka wygląda jak prawdziwa top-modelka!

Ariana Grande wrzuciła niedawno na Instagram fotki, na których pochwaliła się nogami w pięknej czarnej sukience. Fani nie kryli zachwytu!

Sonda
Tobie też wydaje się, że Ariana Grande jest coraz chudsza?

Mijający rok był dla Ariany Grande wyjątkowy. Po wielu mniej lub bardziej nieudanych związkach artystka znalazła wreszcie bratnią duszę, z którą postanowiła związać się na całe życie. 15 maja 2021 r. Ariana poślubiła Daltona Gomeza, przedsiębiorcę, z którym umawiała się od 11 miesięcy. Ślub pary odbył się w tajemnicy przed prasą i fanami w Moncecito w Kalifornii. Post z informacją o ślubie polubiło na Instagramie ponad 25 mln osób, przez co stał się najpopularniejszą publikacją w historii tego serwisu.

Zanim Ariana Grande poślubiła Daltona Gomeza, umawiała się m.in. z Big Seanem, Mac Millerem i  Pete Davidsonem.

W czerwcu 2021 r. Ariana Grande skończyła 28 lat.

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE