Nicole Poturalski to połączenie Jolie i Aniston? Fani zwracają uwagę na fryzurę modelki!

2020-09-24 15:00 AM
Nicole Poturalski
Autor: SplashNews.com/East News

Odkąd wyszło na jaw, że Brad Pitt spotyka się z Nicole Poturalski, modelka stała się tematem numer jeden dla zagranicznych tabloidów. Ale nie tylko oni są nią bardzo zainteresowani, równie mocno jej życiem interesują się internauci, którzy przy okazji każdej nowej fotki opublikowanej przez modelką snują nowe wnioski. Tym razem skupiają się na jej fryzurze!

Nicole Poturalski nie schodzi z pierwszych stron gazet. Wszystko to za sprawą jej związku ze sporo starszym Bradem Pittem. Na temat modelki nie tylko rozpisują się brukowce i internetowe portale, ale także internauci, którzy bacznie analizują każdy jej ruch. Jakiś czas temu na Hotplota.pl pisaliśmy, że fani zauważyli w Nicole spore podobieństwo do byłej żony Brada, Angeliny Jolie. Najbardziej ich uwagę zwróciły kości policzkowe modelki i pełne usta, które są charakterystyczne dla aktorki. Teraz przy okazji opublikowania przez modelkę kolejnej fotki, fani nieco zmieniają zdanie i widzą w niej podobieństwo nie tylko do Angeliny ale także do… Jennifer Aniston!

ESKA XD #002

Nicole Poturalski jak na modelkę przystało często wrzuca fotki samej siebie, zrobione przez kogoś, czy popularne na całym świecie selfie. Odkąd media podały informację, że spotyka się z Bradem Pittem każde jej zdjęcie jest dokładnie analizowane. Przy okazji ostatnich postów fani wysnuli bardzo ciekawe wnioski. Otóż dla nich modelka jest połączeniem Angeliny Jolie i Jennifer Aniston. Czyli byłych żon Brada Pitta.

CO NICOLE POTURALSKI MA WSPÓLNEGO Z JENNIFER ANISTON?

Usta i kości policzkowe zbliżają ją do Jolie natomiast fryzura do Aniston! Niektórzy fani twierdzą nawet, że modelka specjalnie postawiła na uczesanie w stylu Jennifer! Myślicie, że robi wszystko by zatrzymać Brada?

Fryzura w stylu Jennifer Aniston to proste blond włosy z przedziałkiem na środku. Dokładnie takie uczesanie Nicole miała na zdjęciu, które znalazło się na Instagramie przeszło tydzień temu. Internauci nie mają więc już wątpliwości, dlaczego tak bardzo urzekła Brada! 😊

Wy też widzicie podobieństwo?

NAJNOWSZE