Nicola Peltz dodała zapłakane selfie. Dotknął ją konflikt z Victorią Beckham?

2022-08-08 13:20 Joanna Dembek
Nicola Peltz, Brooklym i Victoria Beckham
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News / BackGrid UK/East News Nicola Peltz przeżywa konflikt z teściową - o co poszło?

Amerykańska aktorka Nicola Peltz 9 kwietnia 2022 poślubiła Brooklyna Beckhama, a tym samym dołączyła do brytyjskiej rodziny piłkarza Davida Beckhama. Po weselu, relacja Nicoli z teściową - Victorią Beckham - nieco się zepsuła, a młoda aktorka opublikowała na Instagramie niepokojące zdjęcie, gdzie zalana łzami żali się na zły stan psychiczny.

Zagraniczne media rozpisują się na temat konfliktu Nicoli Peltz z Victorią Beckham. Żona Brooklyna podobno bardzo przeżywa nieporozumienia, które miały się pojawić między nią a teściową. Wszystko zaczęło się od dnia ślubu - 9 kwietnia 2022 - kiedy to uwaga większości była skupiona na Victorii, a nie pannie młodej, która powinna być tego dnia największą gwiazdą. Spór o to, że była członkini Spice Girls skradła synowej całe show wydaje się być kuriozalna, jednak trudno czasami zrozumieć problemy celebrytów.

Nicola Peltz i najstarszy syn Davida i Victorii - Brooklyn Beckham - poznali się w 2017 roku, jednak zaczęli się spotykać dopiero dwa lata później. W 2020 roku Brooklyn oświadczył się amerykańskiej aktorce, a o swoich zaręczynach poinformował w mediach społecznościowych: "Dwa tygodnie temu poprosiłem moją bratnią duszę o rękę, a ona powiedziała tak. Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie" - pisał wówczas na Instagramie syn Beckhamów.

Nicola pochodzi z bajecznie bogatej rodziny. Jej ojcem jest finansista Nelson Peltz - właściciel sieci fast-foodów, Wendy’s - który figuruje na liście najbogatszych amerykanów. Dysponuje on wieloma nieruchomościami, a ślub jego córki zorganizował w posiadłości na Florydzie. To tam miał rozpocząć się konflikt między Nicolą i Victorią, który trwa od czterech miesięcy.

Nicola opublikowała na Instagramie zdjęcia zapłakanej twarzy oraz obszerny, poruszający wpis.

Czasem trudno jest mi pokazać się od smutnej strony. Dorastanie z siedmiorgiem rodzeństwa, dwojgiem bardzo wymagających rodziców, uczyniło mnie twardą. Sprawiło, że nie daję ludziom szans, aby skrzywdzili moje serce. Przez to zbudowałam wokół siebie barierę ochronną, aby odgrodzić się od branży (rozrywkowej - red.). Każdy z nas ma dni, kiedy inni sprawiają, że czujesz się źle. To normalne, że czujemy się zranieni. Pomyślałam, że napiszę coś, ponieważ nigdy nie pokazywałam się w takim stanie. Kocham Was wszystkich tutaj. Bardzo doceniam wasze wsparcie. Wiele to dla mnie znaczy, kiedy widzę, jak życzliwi jesteście na moim profilu. Chcę, żebyście wiedzieli, że Was widzę, słyszę Was. Wiele to dla mnie znaczy - czytamy na oficjalnym koncie Nicoli Peltz.

Wiele znanych osób wysłało jej podnoszące na duchu słowa otuchy, była wśród nich: Paris Hilton czy Selma Blair. Nicola nie powiedziała wprost, czy rzeczywiście powodem jej złego samopoczucia jest Victoria Beckham, więc pozostaje to w sferze domysłów.

Jak zrobić sylwetkę w 5 minut [FAKE BODY] | ESKA XD - Fit vlog #53
NAJNOWSZE