Bridgertonowie: Nicola Coughlan nie wytrzymała! Ma dość TYCH komentarzy

2022-01-31 20:30 es
Nicola Coughlan
Autor: Netflix/Courtesy Everett Collection

Serial Bridgertonowie okazał się wielkim hitem Netflixa. Widzowie niecierpliwie czekają na premierę drugiego sezonu. Jedną z gwiazd serialu jest Nicola Coughlan. Aktorka przez wzrost popularności musi się mierzyć z większą liczbą przykrych komentarzy. Teraz powiedziała: DOŚĆ!

Serial Bridgertonowie niemal od razu zdobył serca widzów. Netflix dawno nie wypuścił czegoś tak popularnego! Widzowie pokochali klimatyczne stroje, scenerię, romanse i spiski. A dzięki obecności tajemniczej Lady Whistledown serial kojarzył się z uwielbianą Plotkarą.

Obsada serialu Bridgertonowie z miejsca zyskała popularność. Z jej ciemnymi stronami mierzy się Nicola Coughlan, czyli serialowa Penelope Featherington.

Aktorka ma dość komentarzy dotyczących jej ciała i dała temu wyraz na Instagramie.

ESKA XD #041 - MORSOWANIE, PRIME MMA, UNCHARTED, ACRAZE

Nicola Coughlan ma dość komentowania jej ciała

Wraz ze wzrostem popularności przychodzi większa liczba krytykantów. Na własnej skórze przekonała się o tym Nicola Coughlan. W serialu Bridgertonowie występuje jako Penelope Featherington.

Promocja nadchodzącego, 2 sezonu to nie jej jedyne zajęcie. Nicola Coughlan musi też odpierać komentarze krytykujące jej wygląd.

Jeśli masz opinię na temat mojego ciała, proszę, nie dziel się nią ze mną. Większość ludzi jest miła i nie stara się być obraźliwa, ale ja jestem tylko jedynie prawdziwą istotą ludzką i naprawdę ciężko jest znieść ciężar tysięcy opinii na temat tego, jak wyglądasz, wysyłanych codziennie bezpośrednio do Ciebie. Jeśli masz opinię na mój temat, to dobrze, rozumiem, że jestem w telewizji i ludzie będą mieli rzeczy do powiedzenia, ale błagam, nie wysyłaj mi tego bezpośrednio ❤️

Zaapelowała Nicola Coughlan.

Internauci wezmą sobie jej słowa do serca?

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?

Zobacz też:

NAJNOWSZE