Nicki Minaj nie zaszczepiła się bo... jej znajomemu spuchły jądra

2021-09-15 22:02 es

Nicki Minaj była wielką nieobecną tegorocznej gali MET. Na drodze stanęły jej szczepienia. Warunkiem wejścia na galę było potwierdzenie przyjęcia preparatu. Raperka się nie szczepiła, więc na imprezę nie weszła. Teraz na Twitterze tłumaczy swoją decyzję. Chodzi o... spuchnięte jądra jej znajomego!

Gala MET to najważniejsze wydarzenie w świecie gwiazd. Anna Wintour osobiście tworzy listę gości. Zaproszenie to ogromny zaszczyt! Obowiązują jednak pewne warunki... Po pierwsze - bilet kosztuje 30 tysięcy dolarów. To jednak dla celebrytów nie problem.

W tym roku, żeby wejść na MET galę trzeba było przedstawić dowód zaszczepienia przeciwko COVID-19. Z tego powodu Nicki Minaj opuściła galę. Teraz na Twitterze wyjaśniła, dlaczego nie przyjęła preparatu.

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Dlaczego Nicki Minaj się nie zaszczepiła?

Nicki Minaj była wielką nieobecną gali MET 2021. Gwiazdę powstrzymał brak obowiązkowej szczepionki. Na Twitterze raperka wyjaśniła, że wstęp na imprezę to dla niej niedostateczny powód, by przyjąć preparat.

Chcą, żebyś zaszczepił się na Met. Jeśli zostanę zaszczepiona, nie będzie to z powodu Met. To będzie, gdy poczuję, że zrobiłam wystarczająco dużo badań. Teraz nad tym pracuję. W międzyczasie kochani bądźcie bezpieczni. Noście maskę z 2 sznurkami, które chwytają głowę i twarz. Nie taką luźną.

Napisała.

Dalej Nicki Minaj wyjaśniła, dlaczego ma wątpliwości co do szczepionki. Zaniepokoiły ją... spuchnięte jądra znajomego!

Mój kuzyn z Trynidadu nie dostanie szczepionki, ponieważ dostał ją jego przyjaciel i stał się impotentem. Jego jądra spuchły. Jego przyjacielowi brakowało kilku tygodni do ślubu, teraz dziewczyna go odwołała. Więc po prostu módl się o to i upewnij się, że czujesz się komfortowo z naszą decyzją, a nie zastraszaniem.

Napisała gwiazda.

NAJNOWSZE