Nicki Minaj skończyła 37 lat! Przez lata mocno się zmieniła! [ZDJĘCIA]

2019-12-08 8:57 nk
Nicki Minaj
Autor: www.instagram.com/nickiminaj

Uwierzycie, że Nicki Minaj właśnie skończyła 37 lat? Urodziny jednej z najbardziej kontrowersyjnych raperek świata to dobra okazja, by obejrzeć jej zdjęcia - i z młodości, i tych aktualnych. Porównanie wypada dość szokująco. TO naprawdę ta sama osoba?! Cóż, Nicki nie kryje się z tym, że sporo pieniędzy zainwestowała w medycynę estetyczną. Opłacało się?

Nicki Minaj to jedna z barwniejszych postaci światowego rapu i show biznesu w ogóle. To ona przetarła szlaki takim postaciom, jak Cardi B - bardzo seksownym raperkom z zamiłowaniem do poprawiania urody. I pomyśleć, że zanim wykreowała swoją postać, Onika Tanya Maraj była przeciętnie wyglądającą dziewczyną z Nowego Jorku.

Tak naprawdę Nicki Minaj urodziła się w Trynidadzie i Tobago. Tam spędziła pierwszych pięć lat swojego życia pod opieką babci. Potem przeniosła się do Stanów, by mieszkać z rodzicami. Od dzieciństwa marzyła o karierze w przemyśle rozrywkowym. W szkole uczyła się aktorstwa z myślą o podboju wielkiego ekranu. Ostatecznie w 2009 roku została odkryta muzycznie przez wytwórnię Lil Wayne'a. Dziś jest jedyną kobietą, która znajduje się na liście najlepiej zarabiających raperów Hip Hop Cash Kings magazynu Forbes.

Urodziny Nicki Minaj

Choć kompletnie na to nie wygląda (dzięki ci, medycyno estetyczna!), Nicki Minaj właśnie skończyła 37 lat! Ostatni rok był dla niej bardzo ważny. I to nie tylko ze względu na pierwszy koncert artystki w Polsce, na który z pewnością czekała całe życie! ;)

21 października 2019 Nicki Minaj została panią Oniką Tanyą Maraj-Petty, poślubiając swojego partnera. Jakiś czas wcześniej oznajmiła fanom w mediach społecznościowych, że zamierza zawiesić karierę, by założyć rodzinę, jednak wpis później usunęła. Czyżby w 2020 roku raperka zamierzała poinformować nas o swojej ciąży?!

Tak czy inaczej życzymy stu lat i spełnienia marzeń - jakiekolwiek by one nie były!

NAJNOWSZE