Nicki Minaj ogłasza: Przechodzę na EMERYTURĘ! Chcę ZAŁOŻYĆ RODZINĘ!

2019-09-06 8:20 nk
Nicki Minaj 14.05
Autor: Rex Features/East News

Nicki MInaj zszokowała fanów swoim nowym postem na Twitterze. Raperka ogłosiła, że kończy karierę muzyczną, by skupić się na zakładaniu rodziny ze swoim narzeczonym (mężem?) Kennethem Perrym! Czy to już ostateczna decyzja? Znajomi raperki z branży mają nadzieję, że nie...

Jak Wam donosiliśmy, Nicki Minaj i Kenneth Perry odebrali w lipcu 2019 zgodę na zawarcie małżeństwa. Taki dokument jest ważny 90 dni. Czy para wzięła już ślub? Tego nie wiadomo. Jeśli ceremonia odbyła się, to w wielkiej tajemnicy. Faktem jest jednak, że raperka od jakiegoś czasu nazywa ukochanego "swoim mężem", a na Twitterze podpisuje się jako "pani Petty".

Kiedy pod koniec 2018 roku Nicki Minaj upubliczniła swój powrót do chłopaka sprzed lat, fani nie przypuszczali nawet, jak zła jest to dla nich wiadomość. Gwiazda właśnie ogłosiła, że rzuca karierę muzyczną, by skupić się na życiu osobistym! Wygląda na to, że na horyzoncie pojawia się... dziecko!

Nicki Minaj przechodzi na emeryturę!

Takiego wieku emerytalnego może artystce pozazdrościć większość fanów! 36-letnia Nicki Minaj ogłosiła, że przechodzi na emeryturę, by założyć rodzinę!

Zdecydowałam się przejść na emeryturę i założyć rodzinę. Wiem, że jesteście teraz szczęśliwi. Do moich fanów: bądźcie dalej ze mną, aż do mojej śmierci. Kocham was nad życie.

- napisała Nicki Minaj na Twitterze. Załamani fani zalali raperkę wiadomościami. Ta postanowiła wyjaśnić, że nie znika całkowicie z show biznesu. Najprawdopodobniej będzie dalej prowadzić swoją audycję w jednej z amerykańskich stacji radiowych.

Wciąż tu jestem. Wciąż jestem w was szaleńczo zakochana i wiecie o tym. Z perspektywy czasu, to powinien był być temat dyskusji w Queen Radio i będzie. Obiecuje wam, kochani, że będziecie szczęśliwi. Żadnych gości, tylko my rozmawiający o wszystkim. Tweet był nagły i intensywny. Przepraszam.

- wyjaśniła Nicki Minaj.

Nicki Minaj: emerytura w pełni zasłużona!

Choć wiadomość o tym, że Nicki Minaj przechodzi na emeryturę, jest dla fanów fatalna i nie do przyjęcia, to trzeba przyznać obiektywnie, że ta kobieta osiągnęła w muzyce już, wszystko, co mogła! W tym roku została pierwszą raperką w USA, która oficjalnie sprzedała 100 milionów egzemplarzy swoich albumów, singli i kolaboracji. Na koncie ma 10 nominacji do Grammy. W 2012 roku pobiła rekord Guinnessajako solowa artystka o największej liczbie piosenek, które trafiły na listę Billboard Hot 100. Zdobyła także pięć statuetek MTV Video Music Awards.

Czy Nicki na zawsze zamierza zniknąć z branży muzycznej? DJ Paul z Three 6 Mafia powiedział w rozmowie z serwisem TMZ, że jego zdaniem gwiazda po prostu zawiesza karierę, by za jakiś czas powrócić z nowym materiałem.

NAJNOWSZE