Nick Jonas nabija się z Shawna Mendesa! Dobrze go udaje?

2021-07-21 13:20 mm
Nick Jonas i Shawn Mendes
Autor: Backgrid/East News

O tym, że Nick Jonas ma poczucie humoru, wiemy od dawna. Nie zdawaliśmy sobie jednak sprawy, że jest tak dobrym parodystą! Piosenkarz postanowił ponabijać się trochę ze swojego kolegi z branży. Na Instagramie pojawił się filmik, na którym widzimy, jak mąż Priyanki Chopry udaje... Shawna Mendesa! Jak mu to wyszło? Zobaczcie!

Czyżby Priyanka Chopra udzieliła mężowi prywatnych lekcji aktorstwa? Nick Jonas zabrał się za parodiowanie innych muzyków. Na pierwszy ogień wziął swojego młodszego kolegę z Kanady, Shawna Mendesa.

Jak zrobiłbym Shawna Mendesa?

- napisał krótko Nick Jonas przy swoim najnowszym filmiku, na którym widzimy podzielony na pół ekran: z lewej strony produkuje się Nick, a z prawej wmontowany jest oryginał z udziałem Shawna Mendesa.

Fragment wideo pochodzi z niedawnej sesji live piosenkarza, kiedy to Shawn na prośbę fanów demonstrował swoje umiejętności wokalne ;)

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 16.07.2021

Oczywiście Nick Jonas i Shawn Mendes prywatnie bardzo się lubią i znają się od dawna. Mają też na koncie kilka wspólnych występów. Panowie śpiewali razem na scenie już w 2015 roku, kiedy Shawn wydawał dopiero swoją debiutancką płytę.

NAJNOWSZE