Niall Horan jako jedyny z One Direction... Wierni fani Nialla to wiedzą. A Ty?

2020-02-28 12:20
Niall Horan
Autor: PMPhoto / SplashNews.com/East News

Niall Horan przyjeżdża do Polski! Artysta wystąpi w październiku 2020 roku w Warszawie! Fani grupy One Direction już zacierają ręce na polski koncert kolejnego członka zespołu. Dla nich Niall Horan z pewnością nie ma żadnych tajemnic. A może jednak? Czy wiecie o Niallu coś więcej niż tylko to, że śpiewał w najpopularniejszym boysbandzie świata? To okaże się w naszym quizie!

Na taką wiadomość fani czekali od bardzo dawna! Niall Horan wystąpi w Polsce! Wielbiciele One Direction mają ostatnio wiele powodów do radości. Wydawało się, że już występ Harry'ego Stylesa nad Wisłą jest szczytem marzeń fanów 1D, a tymczasem krótko po Hazzie do Polski przylatuje także jego dobry kumpel, Niall Horan.

Artysta wystąpi 13 października w warszawskiej hali Torwar.

NIALL HORAN BEZ TAJEMNIC. A MOŻE JEDNAK?

Niall Horan zdobył sławę dzięki One Direction. Fani pokochali nie tylko jego głos, ale też niezwykłe poczucie humoru i ogromny urok osobisty. Po zawieszeniu działalności One Direction Niall Horan, jak i reszta chłopaków, postawił na karierę solową - i to z niezłym skutkiem. Muzyk wydał co prawda dopiero jeden album studyjny, epkę oraz ścieżkę dźwiękową do filmu animowanego, ale jego koncerty wyprzedają się jak ciepłe bułeczki. Z pewnością tak będzie również w przypadku polskiego koncertu Nialla Horana.

Zanim jednak Niall Horan przyleci do Warszawy, spróbujmy sprawdzić, jak wiele wiecie o jego karierze, pasjach i życiu osobistym. Zapraszamy do rozwiązania szybkiego quizu. Sprawdźcie, czy Niall Horan naprawdę nie ma dla Was tajemnic! :)

Darmowe gry na telefon [SuperNERD odc. 16]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Niall Horan, Harry Styles
Autor: AFP/EAST NEWS
NAJNOWSZE