Naya Rivera już pochowana! Wiemy kiedy i gdzie odbył się pogrzeb gwiazdy Glee!

2020-07-31 18:03 nk
Naya Rivera
Autor: Variety/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Naya Rivera utonęła w kalifornijskim jeziorze Piru 8 lipca 2020. Ciało gwiazdy Glee zostało odnalezione dopiero po pięciu dniach intensywnych poszukiwań. Później śledczy musieli upewnić się na podstawie sekcji zwłok i badania toksykologicznego, czy śmierć była rzeczywiście wynikiem nieszczęśliwego wypadku. Trzy tygodnie później do mediów przeciekł akt zgonu Nayi Rivery.

Naya Rivera zaginęła podczas rejsu z 4-letnim synkiem wypożyczoną łódką po kalifornijskim jeziorze Piru 8 lipca 2020.Mały Josey został znaleziony sam w pontonie kilka godzin później. Kiedy pracownik wypożyczalni, zaniepokojony faktem, że jedna z łodzi nie wróciła na czas do mariny, podpłynął do niej, chłopczyk spał. Obudzony, powiedział, że pływał z mamą w jeziorze. Według późniejszej wersji, Naya Rivera najprawdopodobniej uratowała synka, który wypadł za burtę. Wepchnęła go z powrotem do łodzi, ale sama nie dała rady wspiąć się po obłym dmuchanym brzegu pontonu.

Pogrzeb Nayi Rivery dwa tygodnie po utonięciu

Ciało Nayi Rivery zostało odnalezione w jeziorze pięć dni później przez jedną z wielu ekip, prowadzących akcję na jeziorze. Oględziny zwłok, sekcja i badanie toksykologiczne wykluczyły alkohol i narkotyki, a także udział osób trzecich czy samobójstwo.

Do mediów przeciekł akt zgonu Nayi Rivery, który potwierdza, że aktorka zginęła poprzez przypadkowe utopienie się. Z dokumentu wynika też, że gwiazda Glee zmarła "w przeciągu minut". Wykluczono dodatkowe czynniki czy okoliczności, jakie mogłyby doprowadzić do jej śmierci.

Z aktu możemy także wyczytać, gdzie i kiedy została pochowana Naya Rivera. Pogrzeb odbył się 24 lipca 2020 w Forest Lawn Memorial Park w Los Angeles. Na tym samym cmentarzu spoczywają m.in. Cameron Boyce, Brittany Murphy i jej mąż czy Paul Walker.

Dzień po pogrzebie (o czym wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy) były mąż Nayi Rivery zamieścił na Instagramie poruszający wpis pożegnalny.

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE