Natsu przeprasza po wycieku nagrań z seks kamerek. "Wybory w młodości nie były dobre"

2021-05-08 9:52 es
Natsu
Autor: Youtube.com/ Natsu

Do sieci trafiły nagrania z seks kamerek. Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie fakt, że jest na nich Natsu. Gwiazda Team X kilka lat temu pracowała w ten sposób. Celebrytka nie zamierza się jednak ukrywać i niemal od razu zabrała głos w tej sprawie. Teraz na jej Instagramie pojawiło się kolejne oświadczenie, w którym Natsu przeprasza i dziękuje za wsparcie.

Team X cieszy się ogromną popularnością. Jedną z influencerek wchodzących w jego skład jest Natsu. Zainteresowanie jej osobą w tym tygodniu znacznie wzrosło. Wszystko z powodu wycieku nagrań. Okazuje się, że przed laty Natsu pracowała na seks kamerkach! Do sieci trafiły filmiki, na których jest naga Natsu.

Celebrytka nie odcięła się od skandalu i zabrała głos na Instagramie.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Natsu o wycieku nagrań z seks kamerek

Wyciek takich materiałów to zawsze dla gwiazdy problem wizerunkowy. Wiele celebrytek w takiej sytuacji nabiera wody w usta. Natsu jednak nie zamierzała milczeć. Na jej stories szybko pojawiło się oświadczenie.

Natsu potwierdziła, że przed laty pracowała na seks kamerkach. Miała nadzieję, że to zamknięty etap jej życia.

Sytuacja, o której tutaj mówimy, miała miejsce cztery lata temu i jest to okres w moim życiu, do którego nigdy więcej nie chciałam wracać... Byłam młoda, głupia, omamiona. Ale czasu nie cofnę i nic już z tym w tym momencie nie zrobię.

Później na Instagramie Natsu pojawiło się kolejne oświadczenie. Celebrytka podziękowała najbliższym za wsparcie.

Bardzo dziękuje za wsparcie, w szczególności najbliższym mi osobom, które są przy mnie w tych momentach. Z perspektywy czasu wiem, że moje wybory w młodości nie były dobre, ale wyciągnęłam wnioski i dzięki temu mogę bardziej docenić to jakim człowiekiem jestem teraz i jak wyglada moje życie. Przepraszam jeśli kogoś z Was zawiodłam.

Dalej Natsu zapewnia, że z powodu wycieku nagrań nie zamierza znikać z internetu.

Zobacz też:

NAJNOWSZE