Natalia Szroeder na Times Square w Nowym Jorku! Niezwykłe wyróżnienie polskiej wokalistki

2021-10-21 14:00 mm
Natalia Szroeder na Times Square w Nowym Jorku
Autor: WBF, instagram.com / Natalia Szroeder

Natalia Szroeder nie zwalnia tempa i zachwyca fanów kolejnymi sukcesami. Po udanej premierze nowej piosenki "1-2 X" wokalistka świętuje kolejne osiągnięcie. Polska piosenkarka została wyróżniona przez serwis Spotify. Jej wizerunek pojawił się na słynnym telebimie na nowojorskim Times Square! Zobaczcie zdjęcie i sprawdźcie, jak skomentowała to sama Natalia!

Natalia Szroeder szykuje się do wielkiej premiery swojej nowej płyty "Pogłosy". Piosenkarka zaprezentowała właśnie zapowiadający ją utwór "1-2 X", a sam album poznamy już 5 listopada, a więc lada moment.

Nowa piosenka Natalii Szroeder spotkała się z fantastycznym przyjęciem fanów, ale to nie jedyny sukces, jakim może się dziś pochwalić wokalistka.

Natalia pokazała właśnie na swoim Instagramie zdjęcie, którego z pewnością zazdrości jej niejedna koleżanka i niejeden kolega z branży. Piosenkarka została wyróżniona przez serwis Spotify wyjątkową reklamą wyświetlaną na słynnym telebimie na Times Square w Nowym Jorku!

Ok. Trochę nie wiem co powiedzieć.TIMES SQUARE. Samo serce Nowego Jorku.Stamtąd dziś patrzę na świat i myślę sobie, ze nie ma rzeczy niemożliwych.

Dziękuję @spotifypoland , @spotify za to wyróżnienie, to jest jakiś kosmos totalny… 🤍

Wzruszona polecam sprawdzić wszystkim tym, którzy jeszcze nie słyszeli, dzisiejszą premierę. Ważną premierę!A ja idę świętować. 🥳

- napisała wyraźnie wzruszona Natalia Szroeder w swoim najnowszym poście na Insta. Zdjęcie jej reklamy na nowojorskim Times Square znajdziecie poniżej.

Mata - Patoreakcja [SEKRETY] | ESKA XD - Ale to już było! #34

Natalii Szroeder gratulujemy wyróżnienia i z niecierpliwością czekamy na płytę. A tym z Was, którzy nie słyszeli jeszcze piosenki "1-2 X" polecamy wideo, które pojawiło się wczoraj na YouTube wokalistki.

NAJNOWSZE