Natalia Szroeder dziękuje za nr 1 na YouTube. Polskie gwiazdy gratulują sukcesu

2021-04-22 12:37 mm
Natalia Szroeder
Autor: WBF Natalia Szroeder

Natalia Szroeder i Ralph Kaminski mają prawdziwy powód do dumy! Ich wspólna piosenka "Przypływy" jest obecnie numerem 1 karty "Na czasie" w polskim YouTube. Natalia opublikowała specjalny post, w którym dziękuje fanom za ten wspaniały wynik. Pod postem nie zabrakło polubień i komentarzy od innych polskich gwiazd.

Quebonafide może być dumny ze swojej dziewczyny! Natalia Szroeder zaledwie dwa dni po premierze swojego najnowszego utworu świętuje awans na najwyższą pozycję na karcie czasu polskiego YouTube!

Piosenka "Przypływy", którą Natalia Szroeder wykonuje razem z Ralphem Kaminskim, to wielki hit! Utwór bardzo przypadł do gustu fanom, a licznik odtworzeń kręci się jak szalony. Wideo do nowego kawałka Natalii i Ralpha obejrzano już 460 tys. razy, choć od premiery piosenki minęła nieco ponad doba.

Fani i gwiazdy gratulują, Natalia dziękuje za wynik

Na Instagramie Natalii Szroeder pojawił się post, w którym artystka dziękuje za wspaniały wynik swojej najnowszej piosenki. Dziewczyna Quebonafide i Ralph Kaminski mają powody do dumy i nie kryją szczęścia.

PRZYPŁYWY #1 na karcie NA CZASIE 😭 dziękujemy!

- napisała Natalia w najnowszym poście, dołączając nowe zdjęcie z Ralphem.

Post Natalii zdążyli już polubić lub skomentować m.in. Julia Wieniawa, Gromee i Zofia Zborowska. No i ponad 20 tysięcy innych fanów piosenkarki.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 16.04.2021
NAJNOWSZE