Natalia Szroeder bez makijażu. Tak piękna dziewczyna Quebo wygląda zaraz po przebudzeniu

2020-04-03 12:39 kp
Natalia Szroeder
Autor: WBF

Po niemal roku od wydania poprzedniego singla "Nie mów nic" Natalia Szroeder wraca z nową piosenką zatytułowaną "Pestki". Jak sama przyznaje, nowy materiał jest dla niej bardzo ważny i bardzo osobisty. Słowa wokalistki potwierdza teledysk, w którym pojawiają się prywatne filmiki z archiwum Natalii. A wśród nich gratka dla fanów - Natalia Szroeder bez makijażu!

Wygląda na to, że w ostatnich miesiącach nie tylko Quebonafide, ale i Natalia Szroeder intensywnie pracowała w studiu nagraniowym. Wokalistka niespodziewanie opublikowała w sieci nową piosenkę Pestki, którą zapowiedziała swój powrót do muzyki. Poza przebojową muzyką Natalia zrobiła fanom jeszcze jedną niespodziankę i pokazała w teledysku swoje prywatne nagrania!

I choć w teledysku Pestki Natalii Szroeder nie pojawił się Quebonafide, możemy usłyszeć go... na samym początku. W pierwszej scenie klipu Pestki możemy zobaczyć, jak Quebo budzi swoją ukochaną!

Natalia Szroeder bez makijażu w klipie Pestki

Po dość długiej przerwie wracam do Was z dźwiękami, które mają dla mnie wyjątkowe znaczenie.
Przez ostatnie dwa lata każdą wolną chwilę spędziłam w studiu. Najróżniejszych kombinacji było co nie miara. Rozczarowań, frustracji, zwątpień- oj tak. Duuużo. Aż w końcu skumałam o co mi tak naprawdę chodzi.
„Pestki” zaprowadzą Was do miejsca, którego ja poszukiwałam przez bardzo długi czas.
Chodźcie, tam jest naprawdę fajnie! A to dopiero początek.

- tak Natalia Szroeder zapowiedziała na Youtubie swoją nową piosenkę.

Wokalistka nie bez przyczyny uważana jest za jedną z najpiękniejszych polskich wokalistek. Piosenkarka za każdym razem zachwyca na ściankach i na scenie, a jej fani uwielbiają oglądać jej prywatne zdjęcia na Instagramie. Tym razem Natalia w wersji saute pokazała się w teledysku Pestki - w uroczej scenie z początku klipu widzimy, jak Quebonafide budzi ją po drzemce.

>> Quebonafide wrócił do dawnego wizerunku! W nowym teledysku ZDZIERA Z SIEBIE SKÓRĘ!

Jak Wam się podoba Natalia Szroeder bez makijażu?

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE