Natalia Siwiec nago? To już było... Teraz Miss Euro 2012 zarabia na reality show Enjoy the Viev <3 Natalia. Zresztą - nie tylko ona na nim zarobi!
Telewizja VIVA rozpoczęła właśnie poszukiwania modelek, które wystąpią w show Natalii Siwiec, jako goście na jej imprezie. A konkretnie: "Potrzebne śliczne, odważne dziewczyny z ładnym biustem". Dziś VIVA ma w planach kręcić scenę imprezy u Natalii, którą zakończyć ma... skok dziewczyn topless do basenu. Stawka dla modelki za pokazanie cycków: 450 złotych :)
Potrzebni byli też barmani, którzy będą... rozbierać się podczas swojej pracy. Za striptiz Natalia Siwiec (albo dokładniej - producenci jej programu) zapłacą 600 PLN.
Patrząc na to, jak świetnie sprzedał się seks w Ekipie z Warszawy (odc. 1) sądzimy, że modelki topless oraz striptiz dla Natalii Siwiec mogą przyciągnąć przed telewizory jeszcze więcej widzów!
Zobacz więcej: Natalia Siwiec - plotki, video, zdjęcia...
Natalia Siwiec: CYCKI za 450PLN, STRIPTIZ: 600 złotych. O co chodzi?!
2013-11-16
18:39
Natalia Siwiec nago? To już było... Teraz Miss Euro 2012 zarabia na reality show Enjoy the Viev <3 Natalia. Zresztą - nie tylko ona na nim zarobi!