Natalia Oreiro

i

Autor: AKPA Natalia Oreiro regularnie przebywa w Rosji, gdzie angażuje się w artystyczne projekty

Gwiazdy

Natalia Oreiro zawitała do Rosji. Weźmie udział w filmowym projekcie

2024-03-28 11:08

Natalia Oreiro to wszechstronnie uzdolniona artystka, znana przede wszystkim z roli nieposkromionej chłopczycy Milagros w serialu "Zbuntowany anioł". Od lat 90. kariera Oreiro rozwijała się w różnych kierunkach, a jej talent został dostrzeżony na całym świecie, również w Rosji, gdzie tamtejsza publiczność szczególnie pokochała urugwajską aktorkę. Natalia Oreiro regularnie podejmuje artystyczne wyzwania na terenie tego kraju. Właśnie wyszło na jaw, w jakim projekcie tym razem weźmie udział.

Natalia Oreiro urodziła się 19 maja 1977 roku w Urugwaju. Postawiła na karierę artystyczną, a po sukcesie serialu "Zbuntowany Anioł", gdzie wcieliła się w postać Milagros, zyskując popularność na całym świecie. Aktorstwo to jednak nie jedyna jej pasja. Już jako nastolatka interesowała się śpiewem, a w 1998 roku ukazał się jej pierwszy album studyjny zatytułowany "Natalia Oreiro". Jej kariera nabrała rozpędu, co zaowocowało międzynarodowym tournée. Artystka wystąpiła w 35 krajach, a Rosja była jednym z kluczowych miejsc na trasie, to tam ludzie pokochali ją jak swoją rodaczkę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Natalia Oreiro skomentowała wojnę w Ukrainie. Jakie konsekwencje poniesie ulubienica Putina?

Natalia Oreiro kiedyś i dziś. Tak wygląda Milagros ze „Zbuntowanego anioła”

Natalia Oreiro i jej działalność artystyczna w Rosji

W związku z trasą po Rosji, w 2020 roku, powstał film dokumentalny "Nasha Natasha", ukazujący kulisy koncertów. Co więcej, Natalia była gościnią wielu programów telewizyjnych. W jednym z nich - "Urgant Late Night Show" - gospodarz zażartował, nazywając Natalię Oreiro "najbardziej rosyjską spośród wszystkich cudzoziemek". W odpowiedzi, artystka z humorem stwierdziła, że "Putin może jej nadać obywatelstwo". Co zaskakujące, ta ironiczna uwaga okazała się prorocza - w 2021 roku nadano Natalii Oreiro rosyjskie obywatelstwo. Natalia Oreiro ma także na swoim koncie udział w rosyjskich produkcjach filmowych, w tym główną rolę w serialu "W rytmie tanga" oraz śpiewanie oficjalnej piosenki Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji w 2018 roku. Jej związki z Rosją sięgają daleko, czego dowodem jest także koncert dla rosyjskiej publiczności w Dubaju, który odbył się 14 listopada 2023 roku.

Natalia Oreiro znowu zawitała do Rosji

Ostatnio w sieci pojawiło się nagranie, na którym widzimy Natalię Oreiro na rosyjskim peronie kolejowym w towarzystwie ochroniarzy. Pomimo starań, by pozostać niezauważoną, artystka została szybko rozpoznana przez przechodniów. Aktualnie Natalia Oreiro przygotowuje się do kolejnego projektu filmowego w Rosji. Tym razem zagra w filmie "List do Dziadka Mroza" w reżyserii Kirilla Kuzina. Jej obecność w tym projekcie z pewnością wzbudzi zainteresowanie zarówno fanów, jak i krytyków filmowych

Kobieta rozpoznana jako Natalia Oreiro

i

Autor: Screen/https://vk.com/video-112510789_456336361