Natalia Nykiel zawiesza karierę! Wszystko przez… „Wrócę szybciej niż myślicie”

2019-09-15 10:04 DR
Natalia Nykiel
Autor: Lukasz Klos/REPORTER

Natalia Nykiel jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych piosenkarek w Polsce. Na brak pracy nie mogła narzekać. Artystka postanowiła jednak zawiesić swoją karierę i na jakiś czas wyjechać z Polski. Większość fanów jest zrozpaczona, że nie będzie mogła słuchać swojej ulubionej gwiazdy podczas koncertów. Dlaczego Natalia podjęła taką decyzję? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Największą popularność Natalii Nykiel dał udział w programie The Voice of Poland. To właśnie dzięki muzycznemu show Telewizji Polskiej młoda artystka mogła wystąpić przed większą publicznością. Mimo tego, że programu nie udało jej się wygrać, szybko okazało się, że widzowie ją pokochali. Natalia nie czekała i bardzo szybko wydała kilka piosenek, które stały się ogromnymi hitami. Były popularne w sieci, grały je stacje radiowe, a w telewizjach muzycznych można było zobaczyć do nich teledyski. Od udziału w The Voice of Poland Natalia Nykiel nagrała dwa studyjne albumy i bardzo często koncertowała. Tak naprawdę nie było chyba weekendu, by Natalia nie miała zaplanowanego jakiegoś występu. Niedawno gwiazda jednak postanowiła troszkę zwolnić i zawiesić karierę. Dlaczego?

Natalia Nykiel postanowiła zawiesić karierę, by spełniać marzenia, które miała od wielu lat!

Planowałam to sobie od kilku lat. Mianowicie studia za granicą. Dziś jesteśmy w Poznaniu. To bardzo ważny koncert, szczególny, ponieważ to nasz ostatni koncert w tym roku. Już jutro tak naprawdę wyjeżdżam, więc chciałam wam bardzo podziękować za to, co się wydarzyło. Obiecuję wam, że wrócę szybciej niż myślicie, że wrócę ze zdwojoną siłą, pełna energii. [...] Trzymajcie kciuki za mnie

powiedziała gwiazda na swoim InstaStory.

Żałujecie, że Natalia Nykiel nie pojawi się w najbliższym czasie na scenie?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE