Kiedy wraca Nasz nowy dom? To koniec? Katarzyna Dowbor żegna widzów

2021-05-21 9:14 kp
Katarzyna Dowbor
Autor: WBF

Nasz nowy dom to od lat jeden z najbardziej lubianych programów telewizji Polsat. Show, w którym ekipa remontowa w pięć dni zmienia stare, niepraktyczne i zniszczone domy w wygodne miejsce do mieszkania, cieszy się wielką sympatią. W czwartek wyemitowano ostatni odcinek programu przed przerwą. Katarzyna Dowbor pożegnała się z widzami! Czy Nasz nowy dom wróci?

Ekipa programu Nasz nowy dom już od 2013 roku zmienia los polskich rodzin, które najbardziej potrzebują pomocy i mieszkają w najgorszych warunkach. Widzowie z przyjemnością śledzą kolejne odcinku programu i kibicują ekipie remontowej w ich bardzo trudnym często zadaniu - warto jednak się wysilić, bo w grę wchodzi uszczęśliwienie kolejnej rodziny. Całość od początku prowadzi Katarzyna Dowbor.

W ostatnim sezonie Nasz nowy dom wracał z nowymi odcinkami w każdą środę i czwartek. Odcinki w tym tygodniu okazały się ostatnimi przed długą przerwą - teraz na antenie Polsatu Nasz nowy dom zostanie zastąpiony przez program Wolni od długów, który poprowadzi Anna Guzik.

Czy to koniec programu Nasz nowy dom?

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Nasz nowy dom - to koniec?

Po czwartkowym odcinku na profil programu na Instagramie trafił post z prowadzącą Nasz nowy dom, Katarzyną Dowbor. Wpis rozwiał wątpliwości w kwestii tego, czy Nasz nowy dom znika z anteny na stałe. To dobre wiadomości dla widzów.

Kochani! Dziękujemy, że byliście z nami w tym sezonie. Razem udało się nam pomóc kolejnym 24 rodzinom. Bez Was - widzów - to by się nie udało!

Teraz czas na krótki, pracowity urlop i widzimy się jesienią!A już od następnego czwartku zapraszamy Was na program Wolni od długów!

PS Jesteście najlepszymi widzami, jakich można mieć!

- czytamy.

Wszystko zatem jasne - przerwa w emisji programu jest związana z wakacjami, a ekipa potrzebuje czasu na odpoczynek i przygotowania do kolejnego sezonu, który pojawi się w Polsacie już jesienią.

NAJNOWSZE