Sophia Grace

i

Autor: YouTube/Sophia Grace

Nastoletnia gwiazda pokazała synka! Poród był dla niej traumatycznym przeżyciem

2023-04-02 18:04

Gdy w październiku ubiegłego roku ogłosiła, że spodziewa się dziecka, fani nie kryli zaskoczenia. Dla wielu z nich Sophia Grace to wciąż przebojowa dziewczynka, która występowała w show Ellen. Aż trudno uwierzyć w to, że dziecięca gwiazda ma już 19 lat. Młoda artystka przywitała na świecie synka i opowiedziała o swoim porodzie. Nie wszystko poszło zgodnie z planem!

Sophia Grace urodziła synka. 19-letnia gwiazda, którą z pewnością pamiętacie z show Ellen, przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Młoda mama potrzebowała jednak chwili czasu, by podzielić się szczęściem ze światem. Choć do porodu doszło pod koniec lutego, Sophia zdecydowała się na poinformowanie o tym fakcie dopiero teraz. Artystka, która zyskała popularność w 2011 roku, sama będąc dzieckiem, opublikowała w sieci urocze zdjęcie, na którym widać splecione w miłosnym uścisku dłonie matki i dziecka. Fani Grace z niecierpliwością wyczekiwali jej pierwszego po porodzie vloga z nadzieją, że pokaże maluszka. Ten pojawił się na kanale 19-letniej youtuberki i wokalistki 18 marca. Dziecięca gwiazda show Ellen pokazała synka przed kamerą, ale nie odsłoniła jego twarzy! Jak bowiem przyznała, nie jest jeszcze na to gotowa. W trwającym ponad 20 minut wideo opowiedziała o swoich doświadczeniach.

Wersow prosi fanów o pomoc. Chodzi o jej córeczkę!

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Nastoletnia gwiazda urodziła

Sophia Grace całkowicie zmieniła kontent z muzycznego na rodzicielski. 19-latka chętnie opowiadała o przebiegu swojej ciąży. Teraz, kilka dni po porodzie, nagrała vloga poświęconego narodzinom jej synka. Artystka opowiedziała, że to tata zawiózł ją do szpitala, gdy zaczęła rodzić. Z czasem dołączyli do nich jej mama i chłopak. Gwiazda tym samym otwarcie potwierdziła, że jest w związku. Fani bowiem zastanawiali się, czy nie została samotną matką. Sophia opisała poród jako najgorszy ból, jakiego doświadczyła. Ostatecznie musiała mieć cesarskie cięcie.

To było naprawdę traumatyczne. Kiedy patrzę na to wstecz, wydaje mi się, że to prawdopodobnie jedna z najbardziej stresujących rzeczy, jakie kiedykolwiek mi się przydarzyły - wyznała.

Sonda
Poród naturalny czy cesarskie cięcie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE