Ana Maria Marković

i

Autor: Screen/Instagram/@anamxrkovic Ana Maria Marković to najpiękniejsza piłkarka świata - pochodzi z Chorwacji

gwiazdy

Najpiękniejsza piłkarka świata. Tak wygląda Ana Maria Marković

2024-06-14 16:55

Ana Maria Marković pochodzi z Chorwacji, jednak grała w szwajcarskich klubach, a obecnie należy do klubu Juventus Women. Jej profil na Instagramie cieszy się niezwykle dużym zainteresowaniem, gdzie fani zostawiają jej wiele pozytywnych komentarzy. Okrzyknęli ją również najpiękniejszą piłkarką świata. Zobaczcie, jak wygląda 23-letnia napastniczka.

Ana Maria Marković urodziła się 9 listopada 1999 roku w chorwackim mieście Split. W wieku 12 lat przeprowadziła się z rodzicami do Szwajcarii. W sezonie 2017/18 rozpoczęła swoją przygodę z piłką nożną w młodzieżowym klubie FC Zürich Frauen. Następnie przeszła do Grasshopper Club Zürich, a od lipca 2018 roku gra na rzecz włoskiego klubu Juventus Women, którego siedziba znajduje się w Turynie. 23-latka gra na pozycji napastniczki. W zeszłym roku, 26 listopada 2021 zagrała w narodowej reprezentacji Chorwacji przeciwko Litwinkom.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Robert Lewandowski zaśpiewał hiszpański HIT. Kibic przygrywał mu na gitarze

Ana Maria Marković to najpiękniejsza piłkarka na świecie

Anę, na Instagramie obserwuje 1,6 miliona użytkowników. Sportowczyni dzieli się z fanami zdjęciami z wakacji oraz z boiska, gdzie trenując w pocie czoła, spędza najwięcej czasu. Pod każdym zdjęciem można znaleźć wiele pozytywnych komentarzy, a wielu uważa ją za najpiękniejszą piłkarkę świata.

MARINA - WOJTEK ŚWIETNIE BY SIĘ ODNALAZŁ W MUZYCE!
Listen on Spreaker.