Pastor wskrzesza umarłego - zmartwychwstanie w Afryce

i

Autor: youtube.com, twitter.com

Pastor "wskrzesił" umarłego. Zmartwychwstanie? To wideo to hit sieci... i nowy challenge

2019-03-01 8:24

Pastor-uzdrowiciel stał się prawdziwą gwiazdą internetu po tym, jak do sieci trafił film ze "zmartwychwstaniem" człowieka, którego rzekomo miał wskrzesić podczas jednego ze spotkań z wiernymi. Niestety, teraz pastor Lukau może mieć poważne problemy - firmy pogrzebowe z RPA postanowiły pozwać go do sądu za działanie na ich szkodę...

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a tymczasem w internecie szaleje #ResurrectionChallegne - nowy trend, który wyrósł dzięki wideo z pastorem wskrzeszającym umarłego człowieka.

Mowa o najbogatszym pastorze Afryki, Lukau. Samozwańczy uzdrowiciel twierdzi, że potrafi wskrzesić ludzi. 

ZMARTWYCHWSTANIE W AFRYCE? TAKIEGO FAKE'A ŚWIAT DAWNO NIE WIDZIAŁ 

Pastor z RPA, którego zobaczycie na filmie poniżej twierdzi, że potrafi wskrzesić ludzi. Niedawno pokazał nawet jak to robi.

Film z tego wydarzenia stał się prawdziwym hitem internetu.

Niestety "cud" zmartwychwstania może pastora Lukau wiele kosztować. Firmy pogrzebowe z RPA postanowiły pozwać samozwańczego uzdrowiciela. Czyżby obawiały się, że odbierze im zajęcie? :)

PILNE!!!
Luke Perry

Autor: AFP

Luke Perry

Luke Perry w szpitalu! Gwiazdor kultowego serialu Beverly Hills, 90210 i oraz Riverdale miał udar! Jego stan jest poważny.

Co o tym myślicie? Zmartwychwstanie pastora Lukau to oczywisty fake, czy może wierzycie w jego moc? :)

Film ze zmartwychwstaniem umarłego nakręcony został podczas jego uroczystego pogrzebu. Całość to oczywiście całkowicie wyreżyserowany fake, na co internauci wpadli bardzo szybko.

Zarówno sam "zmarły" jak i niektórzy "zrozpaczeni członkowie jego rodziny" to współpracownicy pastora Aplha Lukau, co internauci wytropili na jego starszych filmach i zdjęciach.

Wobec tak oczywistej ściemy "wskrzeszenie" umarłego przez pastora Lukau przerodziło się nie tylko w wiralowy hit sieci, ale też w nowe wyzwanie. W internecie pojawił się trend #ResurrectionChallenge. Takim tagiem ludzie oznaczają filmiki i zdjęcie z własnych "zmartwychwstań" :)