NAGI Jared Leto przypomina o głosowaniu! Przekonałby Was?

2020-10-22 13:00 AM
Jared Leto
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Już na początku listopada obywatele USA wybiorą, który z kandydatów na prezydenta będzie ich reprezentował przez następne cztery lata. Im bliżej wyborów, tym coraz bardziej gwiazdy angażują się politycznie i zachęcają do oddawania głosu w dniu wyborów. Czasem działają pod wpływem emocji i chcąc wzbudzić jak największe zainteresowanie zrzucają ubrania i przypominają o głosowaniu. Tak jak np. Jared Leto…

Głosowanie w Stanach Zjednoczonych zbliża się wielkimi krokami. Już na początku listopada obywatele USA zdecydują, czy nadal chcą być reprezentowani przez Donalda Trumpa czy jednak wolą kogoś z innej partii. Do udziału w głosowaniu zachęca coraz większa ilość gwiazd, które łapią się wszystkich sposobów by przekonać swoich fanów, by jednak udali się na głosowanie i wybrali odpowiedniego dla siebie kandydata. I choć główni kandydaci to obecny prezydent Donald Trump oraz jego kontrkandydat Joe Biden to wiele znanych osób otwarcie przyznaje, że swój głos odda na reprezentanta partii Demokratów, czyli Bidena.

ESKA XD #006

Czołowe nazwiska ze świata show biznesu oczywiście wprost nie nakazują by fani głosowani na danego kandydata, jednak mówiąc między wierszami proszą by swoją decyzję dobrze przemyśleć.

Gwiazdy mają ogromną siłę przebicia i może niekoniecznie wszyscy zgadzają się z nimi na poglądy to trzeba przyznać, że są skutecznie w przypominaniu oraz w zachęcaniu do różnych rzeczy. Jedną z rzeczy, która bardzo mocno przyciąga uwagę jest nagość, co do tego nikt nie powinien mieć wątpliwości. Doskonale o tym wie również Jared Leto, który wykorzystał swoje seksowne ciało by zachęcić obywateli do głosowania w zbliżających się wyborach.

Jak mu to wyszło okaże się na początku listopada, jedno jest pewne… trudno oderwać od niego wzrok! 😉

NAGI JARED LETO ZACHĘCA DO GŁOSOWANIA

W środę Jared Leto opublikował na Twitterze fragment swojego nagiego ciała, od końcówki brody aż do podbrzusza. Patrząc na całą fotkę widać, że aktor jest kompletnie nagi, jednak fanów uszczęśliwił wrzucając fotkę jedynie fragmentu gołego ciała. To jednak w zupełności wystarczyło by nie tylko żeńska część internautów zaczęła się zachwycać. Do fotki Leto dołączył podpis, przypominający o zbliżającym się głosowaniu.

Nie zapomnij zagłosować

Jared Leto nie jest pierwszą znaną osobą, która w podobny sposób nawołuje do glosowania. Wcześniej publikując fotki w bikini zrobiła to Kylie Jenner, która równie skutecznie przyciągnęła uwagę.

NAJNOWSZE