Naga Madonna w wannie opowiada o koronawirusie. „Cudowne jest to, że staliśmy się równi”

2020-03-23 12:47 AM
Madonna i Ahlamalik Williams
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Koronawirus to wciąż temat numer jeden. Sieje spustoszenie na całym świecie. Boją się go także osoby z pierwszych stron gazet. Jak słusznie zauważyła Madonna, wirus „sprawił, że wszyscy stali się równi”. Madonna o swoich przemyśleniach opowiedziała w poście na Instagramie. Oczywiście zrobiła to w gwiazdorskim stylu: nago w wannie! Niestety większość fanów nie zgadza się z jej słowami!

Madonna dołączyła do grona tych gwiazd, które powiedziały o obecnej sytuacji na świecie. Także ona nie przeszła obok tego obojętnie i postanowiła powiedzieć, co myśli o sytuacji związanej z koronawirusem. Piosenkarka doskonale wie jak przyciągnąć uwagę, więc żeby zachować gwiazdorskie standardy przygotowała piękną scenografię. Mówiła do fanów z… wanny! By było jeszcze bardziej efektownie piosenkarka była naga! Osiągnęła zamierzony efekt i przyciągnęła tłumy internautów.

„Wirus nie dba o to, jak bardzo jesteś bogaty, jak sławny jesteś czy jak zabawny. Nie patrzy na to jak mądry jesteś, gdzie mieszkasz, ile masz lat i jakie niesamowite historie możesz opowiedzieć. Okropne jest w nim to co jest świetne. To coś okropnego, że uczyniło nas to wszystkich równymi na wiele sposobów. Cudowne jest to, że staliśmy się równi. Na końcu wszyscy będziemy równi”. – mówiła Madonna.

Gwiazda post podpisała „Brak dyskryminacji – Covid-19!

FANI HEJTUJĄ MADONNĘ

Niestety wypowiedź Madonny nie została specjalnie doceniona przez jej fanów. Wielu z nich nie zgadzało się z jej słowami, twierdząc, że nie ma racji mówiąc, że wszyscy jesteśmy równi.

„Przepraszam moja królowo, bardzo cię kocham, ale nie jesteśmy równi. Możemy umrzeć z powodu tych samych chorób, ale biedni ucierpią najbardziej”. – pisał jeden z zagorzałych fanów Madonny.

„Jesteś pewna? Bogaci i sławni wydają się być badani bez żadnych problemów”.

„Ty siedzisz w wannie a ktoś teraz pracuje dla ciebie. Jesteś pewna, że tak wygląda równość?” – pytał kolejny internauta.

Jak podają media Madonna obecnie izoluje się w Londynie z bliskimi.

A Wy co sądzicie? Zgadzacie się z piosenkarką, czy może bardziej popieracie wypowiedzi internautów?

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE