NAGA Edyta Herbuś pozuje w łóżku! Fani komentują jej ciało

2021-10-11 10:06 AM
Edyta Herbuś
Autor: WBF

Na Instagramie Edyty Herbuś pojawiła się hot fotka, na której tancerka pozuje NAGO w pościeli. Fani dosłownie oszaleli. Przeczytajcie, jak komplementowali jej ciało.

Edyta Herbuś z polskim show biznesem związana jest od lat. Jej żywioł to taniec. Herbuś dwa razy pojawiła się w słynnym programie „Taniec z gwiazdami”, gdzie zawsze znajdowała się w półfinale. Później wciągnęło ją także aktorstwo. Na swoim koncie ma kilka ról.

Od jakiegoś czasu świetnie idzie jej również przygoda z social mediami. Na Instagramie śledzi ją 233 tysiące osób. To tam chętnie opowiada fanom o swoim życiu.  

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Co dalej z kuratelą Britney Spears?

Internauci doceniają zaangażowanie Herbuś w mediach społecznościowych i również nie przechodzą obojętnie obok wrzucanych przez nią postów.

A nie da się przejść obojętnie obok najnowszego zdjęcia celebrytki. Edyta zaszalała!

Na Instagramie pojawiła się hot fotka, na której widać, jak Herbuś leży naga w łóżku, zasłaniając się jedynie pościelą. Fani zwrócili uwagę nie tylko na ciało tancerki, ale także na wystrój pomieszczenia. Sypialnia, w której pozowała to komnata w jednym z pałaców, do którego Herbuś wybrała się w ostatnich dniach.

Poranek Kojota ? Nie sądzę ... 💋

– podpisała post.

Fani natychmiast zaczęli komentować fotkę, pisząc:

Piękne widoki 🙂😉

Cudowne zdjęcie anioł ❤️😍

Królowa Edytka 😘

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 08.10.2021

Zobacz też: 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE