Naga Anja Rubik "ładuje baterie" z psem na kamieniu. Zdjęcia są odważne! A ładne?

2019-07-08 18:48
Anja Rubik
Autor: Instagram.com/anja_rubik

Anja Rubik znowu NAGO na Instagramie! Tym razem supermodelka opublikowała fotki z wakacji nad malowniczym morzem. W rolach głównych: Anja Rubik i jej pies. Gwiazda światowych wybiegów jak zwykle pozuje nago lub w samej koszuli. Jej zdjęcia na pewno są odważne. A czy ładne? Internauci nie są co do tego zgodni...

Anja Rubik to jedna z najsławniejszych polskich modelek. Polka jest naszym najlepszym "towarem eksportowym" na światowych wybiegach. Ma wszystko to, co w jej zawodzie gwarantuje sukces: wzrost, wyjątkowo szczupłą sylwetkę, długie nogi i intrygującą, nietuzinkową urodę. A do tego ciekawą osobowość, która przecież też ma znaczenie.

Anja Rubik jest feministką i obrończynią przyrody, chętnie angażuje się w akcje społeczne. W ostatnich latach aktywnie promuje swoją kampanię #sexed, przekonując, że właściwa edukacja seksualna dzieci jest bardzo ważna dla ich rozwoju, zdrowia i bezpieczeństwa.

Anja jest również znana z tego, że lubi nagość. Jak na modelkę przystało, gwiazda nie wstydzi się pokazywania ciała i nie boi odważnych ujęć. Właśnie udowodniła to po raz kolejny.

Anja Rubik nago na wakacjach

Supermodelka pokazała w sieci zdjęcia ze swoich egzotycznych wakacji. Gwiazda opublikowała fotki, zrobione na nadmorskiej skale.

Anja na fotkach ma na sobie prześwitującą białą koszulę, a na niektórych jest właściwie naga, a koszulę ma przewiązaną w pasie. Towarzyszy jej piesek, Charlie.

Ładuje swoje baterie i czuję się taką szczęściarą!

- napisała Rubik na Instagramie. Niektórzy fani w komentarzach zarzucają Anji, że jest za chuda. A jakie jest Wasze zdanie?

NAJNOWSZE