Na udziale w My Way Allan Krupa zarobi fortunę? Podobno wie już, co sobie za nią kupi!

2019-09-30 13:12 nk
Allan Krupa
Autor: WBF

My Way to pierwszy program telewizyjnym, w którym Edyta Górniak wystąpi wraz ze swoim 15-letnim synem. Jeśli wierzyć doniesieniom prasowym, chłopak na udziale w reality show swojej matki zarobi niemałą fortunę! Ile dokładnie? I co według mediów chce sobie za to kupić? Możecie być zaskoczeni, biorąc pod uwagę choćby jego wiek!

Edyta Górniak pracuje właśnie nad własnym reality show na potrzeby telewizji TVN. Od października w stacji będziemy mogli podglądać, jak piosenkarka robi prawo jazdy. Na wizji gwieździe będzie towarzyszył jej 15-letni syn. Dla Allana Krupy będzie to pierwsza okazja do zabłyśnięcia w charakterze gwiazdy. I podobno dostanie za to niemało pieniędzy!

Allan Krupa w My Way - ile zarobi?

Magazyn Flesz podaje, że Allan Krupa ma osobny kontrakt na udział w reality show swojej mamy i dostanie za to okrągłą sumkę 100 tysięcy złotych! To podobno pierwsze pieniądze samodzielnie zarobione przez nastolatka. Jeśli wierzyć prasie, chłopak ma już nawet cel, na jaki chciałby przeznaczyć swoją wypłatę!

choć ma dopiero 15 lat, Allan Krupa chciałby sobie podobno kupić... samochód!

Allan marzy o swoim własnym SUV-ie, który pomieściłby wszystkie jego rzeczy potrzebne na militarne i surwiwalowe obozy. Obowiązkowo z indywidualnymi numerami rejestracyjnymi, zaczynającymi się od trzech pierwszych liter jego imienia, czyli ALL

- cytuje znajomego Krupy magazyn Flesz.

Niestety, wygląda na to, ze z realizacją swojego marzenia chłopak będzie musiał jeszcze poczekać co najmniej trzy lata. Edyta Górniak podobno bowiem nie pozwoliła synowi na zakup samochodu, dopóki nie skończy 18 lat. Wtedy dopiero będzie mógł wypłacić pieniądze z konta oszczędnościowego, które założyła mu Edi. Całe wynagrodzenie za udział w My Way decyzją gwiazdy trafiło ponoć właśnie na rachunek bankowy, do którego dostępu Allan na razie nie ma.

Allan Krupa
Autor: WBF
NAJNOWSZE